כיצד להתכונן לפגישת ייעוץ עם חוקר פרטי?

חקירה פרטית היא כלי יעיל הן בעניין היכולת להגיע לאמת והן במאבק המשפטי שייתכן וייפתח בסיום החקירה. יחד עם זאת, מדובר בעניין לא זול, כאשר יש לכם יכולת גבוהה להוזיל עלויות באמצעות הכנה נכונה לפגישה עם חוקר פרטי.
אז איך צריך להתכונן לפגישה עם חוקר? על כך במאמר שלפניכם.

מסירת כל המידע שנמצא ברשותכם

חשוב ביותר למסור מידע מלא ומקיף בעניין שהוביל אתכם למשרדו של החוקר. גם מידע
שולי, שנראה לכם לא משמעותי כלל, יכול לשפוך אור על החקירה, ולסייע באופן
משמעותי לאיש המקצוע. חשוב לזכור שככל שהחוקר הפרטי יכיר טוב יותר את המקרה
שלכם, כן הוא יוכל לתכנן נכון יותר את החקירה, ולגלות את האמת באופן המהיר
ביותר. זכרו שחקירה קצרה מתורגמת לעלויות נמוכות יותר, ולכן נסו לאסוף כמה
שיותר מידע בעצמכם.

בכדי להמחיש את העניין הזה, נשתמש בדוגמה של חקירות אישות. אם גבר מגיע למשרדו
של חוקר פרטי בחשד שאשתו בוגדת בו, עליו לפרוס את כל המידע שהוביל אותו לחשוד
בבגידה, למשל: היעדרות מהבית בשעות לא שגרתיות, חפצים יקרי ערך שלא ברור מי
מימן אותם, שינויים בהרגלי הלבוש ועוד. מעבר לזאת, חשוב מאוד לפרוס בפני החוקר
את סדר היום של האישה, לרבות מקום העבודה, חוגים, חנויות שבהן נוהגת לבקר,
חברות שאיתן היא נפגשת ועוד. כל אלו יאפשרו לחוקר לזהות את השגרה, ובהתאם לכך,
חריגות ממנה.

מיקוד יעדי החקירה

יעדי החקירה צריכים להיות מוגדרים וממוקדים מאוד. אם נמשיך את דוגמת חקירות
האישות, אז חשוב להגדיר מה רוצים לבחון – אם את עצם קיומה של הבגידה? את הזהות
של המאהב? או האם האישה מבזבזת מהכספים המשותפים לטובת העניין. בהתאם להגדרת
היעדים, צריך גם להגדיר לוח זמנים מדויק לחקירה ככל האפשר. חשוב להבין שכל מה
שייעשה בתיק, יעלה כסף ללקוח, מסיבה זו כל פעולה צריכה להיות מתואמת איתו.

שמירה על דיסקרטיות וסודיות

אחד ההיבטים הקריטיים ביותר בכל חקירה הוא היכולת לבצע אותה בדיסקרטיות,
ומסיבה זו חשוב שלא לחשוף בפני יעד החקירה את קיומה – לא במישרין ולא בעקיפין.
חשוב שלא לשנות את ההתנהגות ואת ההרגלים קצת לפני או מיד אחרי הפנייה למשרד
חקירות (אלא אם כן התבקשתם לכך מפורשות). שימו לב, אין לבצע פעולות שעלולות
להחשיד אתכם בהזמנת חקירה, כגון חיטוט בטלפון של הנבחן, או בחינת המסמכים שלו.
ככל שהחוקר יעבוד בתנאי "סטריליים" יותר, כן החקירה תעבור בצורה חלקה יותר.

תעבדו עם משרד חקירות מקצועי

רמתו המקצועית של משרד החקירות בעלת חשיבות קריטית הן לתוצאות החקירה והן למהלכה ולעלויות שלה. אנשי מקצוע טובים מבצעים עבודה יעילה, ומגישים לכם דוחות מהימנים, שגם קבילים בבית המשפט במידה שתחליטו להמשיך להליך משפטי.

בטרם ההגעה למשרד זה או אחר, חפשו מידע על חברת החקירות ברשת האינטרנט, ותבחנו האם יש לקוחות שמתלוננים על התארכות מלאכותית ובלתי נדרשת של החקירה, על חשיפה של
חקירה על ידי הנבדק או על דו"ח שלא נערך כנדרש, ולכן נפסל בבית המשפט. אנשים נוהגים לשתף בחוויות טראומטיות שנגרמו להם על ידי עסקים, כך שאם הייתה בעיה של חוסר אמינות ומקצועיות מצד של משרד חקירות, אתם לא תתקשו לאתר את המידע.

אם אתם רוצים איכות ללא פשרות, משרד חקירות ויצמן יער הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
לייעוץ ללא עלות חייגו 077-202-4888​

חקירות אישות

חקירות אישות נותנות מענה ותשובות ברורות הן בפן האישי והן בפן העסקי, בכך שהם מספקות תשובות ברורות הן לעניין הבגידה (במגבלות הקיימות בחוק ) והן בכל הקשור לאיתור רכוש או נכסים שהועלמו מבן הזוג.

סוגי מעקבים

מעקבים המבוצעים במסגרת חקירה כלכלית אודות האובייקט – במעקבים מסוג זה, ייבחנו עיסוקיו השונים של אובייקט החקירה, כמו גם ביקורים ופגישות שלו בגופים פיננסיים שונים (כדוגמת בנקים, למשל). מעקבים המבוצעים במסגרת איסוף מידע עסקי – מעקבים מסוג זה יעסקו בזיהוי השותפים העסקיים של המתחרה (למשל, לקוחות, ספקים, משקיעים וכד').

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי

חקירת איתור נכסים

לפני כניסה לשותפות  עם גורם לא מוכר, בדיקת הנכסים של אותו גוף תסייע לכם להחליט האם מדובר בגורם רציני ויציב שכדאי להתקשר איתו.  הסכם ממון – בכדי לדעת האם מה שמבטיח בן הזוג הוא ריאלי נין לבדוק בצורה דיסקרטית איזה נכסים יש או אין לבן הזוג המיועד.  

כיצד מתנהל המעקב?

מעקב מקצועי מתבצעים, לרוב, בצוות המורכב משני עוקבים, אשר אחד מהם רוכב על אופנוע ואילו העוקב השני נוהג ברכב, וזאת, כדי להתכונן לאפשרות כי אובייקט המעקב יבחר להתנייד באופנים שונים, כמו גם לצורך הסתרת עצם המעקב מהאובייקט. בהתאם לכך, במקרים מסוימים, בעת הצורך, יבוצע מעקב רגלי, כאשר האובייקט יבחר לנוע בהליכה במקום בנסיעה

מודיעין עסקי

מידע על מתחרים – איסוף מידע אודות פעולות של מתחרים על מנת שתוכלו להיות תמיד צעד אחד לפניהם. מידע על מתחרים פוטנציאליים – איתור מתחרים פוטנציאליים אשר עתידים לקום לכם, לטובת ניהול נכון יותר של הפעולות הבאות שלכם. מידע על לקוחות וספקים – כי תמיד חשוב לדעת עם מי יש לכם עסק – תרתי משמע.

האזנות סתר

בדיקת האזנות סתר היא בדיקה מקיפה, ובמהלכה נבדקים פרמטרים שונים תוך חיפוש אחר האזנות הן האזנות קוויות קרי על גבי טלפון נייח או נייד והן האזנות נפחיות כלומר מתקני האזנה שהוטמנו בחלל החדר בקירות או תקרה או בכל מקום אפשרי באזור נשוא הבדיקה.  

מהי מטרתו הממוקדת של ביצוע מעקב?

המטרה המבוצעת בתיק היא תיעוד שגרת יומו של האובייקט הנעקב, למידת פעולותיו השונות המתבצעות במהלך זמן המעקב וקבלת אינדיקציות ופרטי מידע שונים הנוגעים לנעקב ולתיק החקירה. במהלך המעקבים תתועדנה בתמונות סטילס המבוצעות במצלמות סמויות, נקודות התנהלות מהותיות, אשר תוכלנה לשמש לצורך הצגתן כראיות קבילות בבית המשפט. לאורך כל המעקב, מעודכן הלקוח באופן שוטף בהתרחשויות הנצפות

מתי כדאי להזמין חקירת איתור נכסים?

 בעת גירושין – בני זוג שמחליטים להיפרד צריכים לחלק ביניהם את הרכוש. אם מתעורר חשד שלאחד מבני הזוג יש רכוש או נכסים שהוא לא דיווח עליהם. כאשר צריך לחלק ירושה- על מנת להיות בטוחים שאכן מחלקים את כל הרכוש ושאותו אדם שנפטר לא החזיק ברכוש או בנכסים נוספים בארץ ובחו"ל .

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי הנדרש […]

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים