תשאול וחקירות פרונטאליות

צוותי החקירה והתשאול של ויצמן יער, סייעו לאורך השנים באלפי מקרים בהם נדרשה מיומנות גבוה של  תשאול וחקירה פרונטאלית של גורמים שונים.
בין אם מדובר בעובדים, מתחרים, מודיעים וכו' לצוותי החקירה והתשאול של ויצמן יער ניסיון רב שנים ביכולת לייצר שיתוף פעולה מלא מצד הגורמים הנחקרים, עיגון המידע בראיות, תוך הקפדה על החוק.
דרוש ניסיון של שנים על מנת לקבל הבנה מעמיקה של נפש האדם והאופן בו ניתן "לגייס" את הגורם הנחקר לשיתוף פעולה מלא.

חקירות דיבוב

זקוקים לחקירת דיבוב? הגעתם אל המקום הנכון. "ויצמן יער – משרד חקירות" הוא משרד החקירות מומחה בתחום, משרד שמספק את כל שירותי החקירות הפרטיות וברמה הגבוהה ביותר. ב"ויצמן יער – משרד חקירות" תמצאו צוות איכותי ומקצועי שיסייע לכם בכל מה שאתם צריכים.

לקבל את כל המידע שאתם צריכים

לא משנה איזה מידע אתם צריכים, פרטי או עסקי, חקירות במהלכן נחקר הגורם הרלוונטי תחת סיפור כיסוי מתאים במהלכו מדובבים את הנחקר מבלי שהוא בכלל יודע שהוא מתושאל יכולות לסייע לכם. הן יאפשרו לכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים בלי שהנחקר יידע בכלל שהוא העביר את המידע אליכם, ותוכלו להשתמש במידע לצרכים שלכם. מידע כזה יכול להיות בעל ערך רב בשבילכם בין אם זה מידע אישי , תביעה כספית ,או כל נתון שאתם חפצים להשיג ולא מצליחים לקבל בפניה ישירה או גלויה.

חקירה רגילה

חקירה רגילה היא חקירה גלויה, מצב בו הנחקר יודע שהוא מתושאל כרגע לצרכי חקירה. הוא יכול לתת את המידע הנכון ויכול לנסות להתל במי שחוקר אותו, יכול לשקול כל צעד קדימה ויכול להחליט על מה לענות ועל מה לא. הוא מודע כל הזמן למצב שלו ומנסה לתמרן אותו לטובתו. עצם הידיעה שלו שמדובר בחקירה גורמת לו למסור מידע סובייקטיבי התואם את האינטרס שלו דבר שעלול לפגוע בחקירה ובהצלחה שלה. בדיוק בשביל זה יש חקירות דיבוב, וחקירות סמויות שעושות את העבודה.

מהי חקירת דיבוב?

חקירות דיבוב אלו חקירות סמויות, חקירות שהצד הנחקר לא יודע שהוא תחת חקירה. אלו יכולות להיות חקירות פרטיות או עסקיות, והן דורשות ניסיון ויצירתיות. זה יכול להיות בעל החברה המתחרה שרוצים לקבל ממנו מידע על המוצרים העתידיים שלו ושולחים אליו "אשת מכירות" שתוציא ממנו את המידע הזה, זה יכול להיות בעל בתביעת גירושין שמצהיר על נכסים שיש לו אך בחקירת דיבוב הוא יספר עוד כמה דברים מעניינים שקשורים לרכוש שהסתיר או לחשבון בנק שפתח בחו"ל זה יכול להיות מישהו שביצע עבירה כלשהיא ורוצים להוציא ממנו הודעה ולהקליט אותה רגע לפני שפונים למשטרה, וזה יכול להיות בכל דבר אחר.

מה חקירה כזו דורשת מהחוקר?

במילים אחרות, למה צריך משרד חקירות בשביל זה? מכיוון שהוצאת מידע בדרך הזו דורשת קודם כל הבנה פסיכולוגית של האובייקט, יכולת בין אישית גבוהה ויכולת ורבלית לנהל כל שיח בכל נושא עד להגעה לעניין הרלוונטי עליו נסובה החקירה המדובב יודע איך לגעת לנחקר, איך ליצור את האמון הדרוש ביניהם ואיך לגרום לו להתחיל "לזמר". חוקר פרטי מקצועי יידע לעשות את זה שלב אחרי שלב עם כל הסבלנות הדרושה, ובעיקר, יידע אילו טעויות לא לעשות בשביל לא לעורר חשד, כי חשד כזה יכול להפוך את העניין למורכב הרבה יותר.

למה דווקא "ויצמן יער – משרד חקירות"?

אם אתם צריכים משרד המתמחה בחקירות דיבוב, "ויצמן יער – משרד חקירות" הוא המשרד אותו אתם מחפשים. המשרד פועל כ-40 שנה בתחום עם צוות שצבר ניסיון רב בחקירות מעין אלו כמו רבות אחרות, רפרוף קצר באתר יעלה כותרות על עשרות מקרים שפענח המשרד.


פנו עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    צור קשר