תשאול וחקירות פרונטאליות

צוותי החקירה והתשאול של ויצמן יער, סייעו לאורך השנים באלפי מקרים בהם נדרשה מיומנות גבוה של  תשאול וחקירה פרונטאלית של גורמים שונים.
בין אם מדובר בעובדים, מתחרים, מודיעים וכו' לצוותי החקירה והתשאול של ויצמן יער ניסיון רב שנים ביכולת לייצר שיתוף פעולה מלא מצד הגורמים הנחקרים, עיגון המידע בראיות, תוך הקפדה על החוק.
דרוש ניסיון של שנים על מנת לקבל הבנה מעמיקה של נפש האדם והאופן בו ניתן "לגייס" את הגורם הנחקר לשיתוף פעולה מלא.

חקירות דיבוב

זקוקים לחקירת דיבוב? הגעתם אל המקום הנכון. "ויצמן יער – משרד חקירות" הוא משרד החקירות מומחה בתחום, משרד שמספק את כל שירותי החקירות הפרטיות וברמה הגבוהה ביותר. ב"ויצמן יער – משרד חקירות" תמצאו צוות איכותי ומקצועי שיסייע לכם בכל מה שאתם צריכים.

לקבל את כל המידע שאתם צריכים

לא משנה איזה מידע אתם צריכים, פרטי או עסקי, חקירות במהלכן נחקר הגורם הרלוונטי תחת סיפור כיסוי מתאים במהלכו מדובבים את הנחקר מבלי שהוא בכלל יודע שהוא מתושאל יכולות לסייע לכם. הן יאפשרו לכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים בלי שהנחקר יידע בכלל שהוא העביר את המידע אליכם, ותוכלו להשתמש במידע לצרכים שלכם. מידע כזה יכול להיות בעל ערך רב בשבילכם בין אם זה מידע אישי , תביעה כספית ,או כל נתון שאתם חפצים להשיג ולא מצליחים לקבל בפניה ישירה או גלויה.

חקירה רגילה

חקירה רגילה היא חקירה גלויה, מצב בו הנחקר יודע שהוא מתושאל כרגע לצרכי חקירה. הוא יכול לתת את המידע הנכון ויכול לנסות להתל במי שחוקר אותו, יכול לשקול כל צעד קדימה ויכול להחליט על מה לענות ועל מה לא. הוא מודע כל הזמן למצב שלו ומנסה לתמרן אותו לטובתו. עצם הידיעה שלו שמדובר בחקירה גורמת לו למסור מידע סובייקטיבי התואם את האינטרס שלו דבר שעלול לפגוע בחקירה ובהצלחה שלה. בדיוק בשביל זה יש חקירות דיבוב, וחקירות סמויות שעושות את העבודה.

מהי חקירת דיבוב?

חקירות דיבוב אלו חקירות סמויות, חקירות שהצד הנחקר לא יודע שהוא תחת חקירה. אלו יכולות להיות חקירות פרטיות או עסקיות, והן דורשות ניסיון ויצירתיות. זה יכול להיות בעל החברה המתחרה שרוצים לקבל ממנו מידע על המוצרים העתידיים שלו ושולחים אליו "אשת מכירות" שתוציא ממנו את המידע הזה, זה יכול להיות בעל בתביעת גירושין שמצהיר על נכסים שיש לו אך בחקירת דיבוב הוא יספר עוד כמה דברים מעניינים שקשורים לרכוש שהסתיר או לחשבון בנק שפתח בחו"ל זה יכול להיות מישהו שביצע עבירה כלשהיא ורוצים להוציא ממנו הודעה ולהקליט אותה רגע לפני שפונים למשטרה, וזה יכול להיות בכל דבר אחר.

מה חקירה כזו דורשת מהחוקר?

במילים אחרות, למה צריך משרד חקירות בשביל זה? מכיוון שהוצאת מידע בדרך הזו דורשת קודם כל הבנה פסיכולוגית של האובייקט, יכולת בין אישית גבוהה ויכולת ורבלית לנהל כל שיח בכל נושא עד להגעה לעניין הרלוונטי עליו נסובה החקירה המדובב יודע איך לגעת לנחקר, איך ליצור את האמון הדרוש ביניהם ואיך לגרום לו להתחיל "לזמר". חוקר פרטי מקצועי יידע לעשות את זה שלב אחרי שלב עם כל הסבלנות הדרושה, ובעיקר, יידע אילו טעויות לא לעשות בשביל לא לעורר חשד, כי חשד כזה יכול להפוך את העניין למורכב הרבה יותר.

למה דווקא "ויצמן יער – משרד חקירות"?

אם אתם צריכים משרד המתמחה בחקירות דיבוב, "ויצמן יער – משרד חקירות" הוא המשרד אותו אתם מחפשים. המשרד פועל כ-40 שנה בתחום עם צוות שצבר ניסיון רב בחקירות מעין אלו כמו רבות אחרות, רפרוף קצר באתר יעלה כותרות על עשרות מקרים שפענח המשרד.


פנו עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

חקירות פרטיות בגידות

חקירות אישות נותנות מענה ותשובות ברורות הן בפן האישי והן בפן העסקי, בכך שהם מספקות תשובות ברורות הן לעניין הבגידה (במגבלות הקיימות בחוק ) והן בכל הקשור לאיתור רכוש או נכסים שהועלמו מבן הזוג.

חברות מודיעין עסקי

חברות מודיעין עסקי מבצעות חקירות מורכבות ללקוחות מגוונים ומספקות דו"חות מפורטים בגינם. מידע חסוי הינו חשוב ומוסיף כוח עוצמה נוספת למקבלו. המידע מושג באמצעים שונים כולל באמצעות האינטרנט. כל דרכי החקירה הינם חוקיים ועובדה זאת הופכת אותם לקבילים בבתי משפט ועוד. ניתן לקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון. מודיעין עסקי – בעל חשיבות […]

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי

מתי יש צורך בחקירה כלכלית

עסקאות מיזוג – לפני ביצוע עסקת מיזוג עם בעליה של חברה אחרת, בכדי להיות בטוחים שיש לכם את כל המידע לגבי הנכסים שנמצאים בבעלות אותה חברה . חובות כספיים – במקרה של חוב כספי שצריך לממש, חוקר כלכלי ימפה את עסקיו ונכסיו של בעל החוב, אז ניתן לעקל אותם למימוש החוב.

מתי כדאי להזמין חקירת איתור נכסים?

 בעת גירושין – בני זוג שמחליטים להיפרד צריכים לחלק ביניהם את הרכוש. אם מתעורר חשד שלאחד מבני הזוג יש רכוש או נכסים שהוא לא דיווח עליהם. כאשר צריך לחלק ירושה- על מנת להיות בטוחים שאכן מחלקים את כל הרכוש ושאותו אדם שנפטר לא החזיק ברכוש או בנכסים נוספים בארץ ובחו"ל .

באיזה מקרים מבצעים חקירה כלכלית?

ירושה – אנשים מבוגרים אשר מסיבה מסוימת מעוניינים להוריש סכום מסוים של כסף או רכוש ספציפי לאדם שאינו נמצא ברשימת היורשים החוקיים, יכול לנסות להסתיר את הרכוש או את הכספים. גירושין –בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין לא תמיד מיידעים את בני זוגם אודות רכוש מסוים שיש להם

האזנות סתר לטלפון נייד

אנו נבדוק ובמידה ונאתר מכשירי ציתות נדווח לכם על כך, ואף נסיר לבקשתכם את התוכנה שבאמצעותה האזינו למכשיר שלכם ואו נייעץ לכם כיצד ובאיזה מהלכים לנקוט בעקבות גילויי העובדה שהאזינו לכם.  

חברות מודיעין עסקי מובילות

מודיעין עסקי מיועד ללקוחות עסקיים הפועלים בתחומים שונים. הוא מספק מידע חשוב הנדרש למטרותיהן השונות שאינו תמיד נמצא ברשותם. את המידע מלקטים החוקרים בדרכים שונות כולל באינטרנט. הוא מסייע למקבל אותו לקבל החלטות אופרטיביות ואחרות. חברת "ויצמן יער חקירות" מתמחה במתן שירותים מורכבים ויכולה לסייע רבות בנושא. ויצמן יער – משרד חקירות שמביא תוצאות ויצמן […]

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי.  

האזנות סתר

בדיקת האזנות סתר היא בדיקה מקיפה, ובמהלכה נבדקים פרמטרים שונים תוך חיפוש אחר האזנות הן האזנות קוויות קרי על גבי טלפון נייח או נייד והן האזנות נפחיות כלומר מתקני האזנה שהוטמנו בחלל החדר בקירות או תקרה או בכל מקום אפשרי באזור נשוא הבדיקה.  

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים