חקירות כלכליות

אנו מספקים בדיקות רקע פיננסיות עמוקות ומיפוי מצבת נכסים של ארגונים, חברות,
ואנשים פרטיים ברחבי העולם, ומשקפים את מצבם הכלכלי.

איתור נכסים

בין אם מדובר באיתור חשבונות בנק, נאמנויות, חברות OFF SHORE, נדל"ן, כלי רכב, יצירות אמנות, מטוסים כלי שיט וכו '. הצוותים שלנו יגיעו הכי רחוק ועמוק, בניסיון לאסוף את המודיעין המבוקש.

בדיקות פיננסיות

אנו מספקים בדיקות רקע פיננסיות עמוקות ומיפוי מצבת נכסים של ארגונים, חברות, ואנשים פרטיים ברחבי העולם, ומשקפים את מצבם הכלכלי, תוך התייחסות לאירועים חריגים בעלי אופי כלכלי במעורבותם אשר עשויה להיות להם השפעה על מצבם הכלכלי ובכלל זה פשיטות רגל, רשימות שחורות, הגבלות בנקאיות, עיקולים, שעבודים וכל מידע רלוונטי אשר עשוי לסייע ללקוחותינו לקבל את תמונת המודיעין הכלכלית הטובה והמיטבית ביותר.

על מנת לבצע חקירות כלכליות עומדים לרשות החוקרים כלים שונים בהם נעזרים בביצוע החקירות נוגעים לאדם ולאורח חייו ולמסמכים שיכולים להצביע על מצבו הכלכלי. מעקב גלוי וסמוי הוא אחת השיטות להתחקות אחר מצבו הכלכלי של אדם. כך גם חקירות בכיסוי הפעלת מקורות מידע – שימוש במאגרי מידע קיימים וניתוח מידע וממצאים בעזרת תוכנות ייעודיות העוזרות לרכז ולמקד נתונים הקשורים לפעולות שהגורם הנחקר מבצע במישור הפיננסי.

החקירות מטרתן היא להתחקות אחר רכוש שאדם מסוים מנסה להסתיר. הרבה אנשים לא אומרים את כל האמת לגבי מצבם הכלכלי, וזה יכול לקרות במצבים שונים:

ירושה – אנשים מבוגרים אשר מסיבה מסוימת מעוניינים להוריש סכום מסוים של כסף או רכוש ספציפי לאדם שאינו נמצא ברשימת היורשים החוקיים, יכול לנסות להסתיר את הרכוש או את הכספים.

גירושין –בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין לא תמיד מיידעים את בני זוגם אודות רכוש מסוים שיש להם, הדבר קורה במקרים רבים כאשר לבן הזוג עסקים (בארץ או בעולם) והאישה או הבעל כלל אינם בקיאים בעסקים או בנכסים שנצברו במהלך השנים , מאחר ועסקו בתחום אחר והן באם לא היו פעילים בעיסוק של בן זוגם . חוקר כלכלי יחשוף הן את העסקים והן את הנכסים שיש לאותו בן זוג תחת העסקים או באופן אישי , אם בני הזוג מעוניינים להתגרש ואחד מבני הזוג חושד שבן זוגו מעלים ממנו רכוש, מומלץ שיפנה למשרד חקירות בבקשה לקיים חקירה כלכלית.

ביצוע חקירות כלכליות במקצועיות

חושדים שבן / בת הזוג שלכם מעלימים מכם מידע אודות נכסים שונים בארץ או בחו"ל?
רוצים לדעת האם האדם שאתם עומדים לבצע מולו עסקה חושף את כל האמת אודות מצב הנכסים שלו? במקרים אלו חשוב לפנות למשרד חקירות כלכליות לגילוי האמת.

באיזה מקרים מבצעים חקירה כלכלית?

החקירות מטרתן היא להתחקות אחר רכוש שאדם מסוים מנסה להסתיר. הרבה אנשים לא אומרים את כל האמת לגבי מצבם הכלכלי, וזה יכול לקרות במצבים שונים:

ירושה – אנשים מבוגרים אשר מסיבה מסוימת מעוניינים להוריש סכום מסוים של כסף או רכוש ספציפי לאדם שאינו נמצא ברשימת היורשים החוקיים, יכול לנסות להסתיר את הרכוש או את הכספים.
גירושין – בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין לא תמיד מיידעים את בני זוגם אודות רכוש מסוים שיש להם, הדבר קורה במקרים רבים כאשר לבן הזוג עסקים (בארץ או בעולם) והאישה או הבעל כלל אינם בקיאים בעסקים או בנכסים שנצברו במהלך השנים , מאחר ועסקו בתחום אחר והן באם לא היו פעילים בעיסוק של בן זוגם . חוקר כלכלי יחשוף הן את העסקים והן את הנכסים שיש לאותו בן זוג תחת העסקים או באופן אישי , אם בני הזוג מעוניינים להתגרש ואחד מבני הזוג חושד שבן זוגו מעלים ממנו רכוש, מומלץ שיפנה למשרד חקירות בבקשה לקיים חקירה כלכלית.
עסקאות מיזוג – אם אתם בעלי חברה ואתם מעוניינים לבצע עסקת מיזוג עם בעליה של חברה אחרת, ואתם רוצים להיות בטוחים שיש לכם את כל המידע לגבי הנכסים שנמצאים בבעלות אותה חברה – אתם יכולים לשכור את שירותיו של משרד חקירות מקצועי.
חובות כספיים – במקרה של חוב כספי שצריך לממש, חוקר כלכלי ימפה את עסקיו ונכסיו של בעל החוב, אז ניתן לעקל אותם למימוש החוב. חובות כאלה קיימים הן במישור האישי כאשר אחד מבני זוג זכה בפסק דין המקנה לו כספים, והן במישור העסקי כאשר חייב מתכחש לחובו ואו לא משלם. בחקירה כלכלית נכונה ניתן לאתר כספים ונכסים של אותו חייב ולעקל אותם במעמד צד אחד ובכך יכול הזוכה לקבל את הכספים שנפסקו לזכותו.
בכל אחד מהמקרים האלה כדאי לפנות אל משרד חקירות המתמחה בתחום של חקירות כלכליות, על מנת לקבל תשובות מדויקות.

 

בדיקות הנעשות במסגרת חקירות כלכליות

על מנת לבצע חקירות כלכליות עומדים לרשות החוקרים כלים שונים בהם נעזרים בביצוע החקירות נוגעים לאדם ולאורח חייו ולמסמכים שיכולים להצביע על מצבו הכלכלי. מעקב גלוי וסמוי הוא אחת השיטות להתחקות אחר מצבו הכלכלי של אדם. כך גם חקירות בכיסוי הפעלת מקורות מידע – שימוש במאגרי מידע קיימים וניתוח מידע וממצאים בעזרת תוכנות ייעודיות העוזרות לרכז ולמקד נתונים הקשורים לפעולות שהגורם הנחקר מבצע במישור הפיננסי.

 

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי. ביצוע החקירות מחייב ידע מקצועי רחב ושימוש בכלים רבים שלא לכל משרד חקירות יש אותם. ההבדל בן חקירה כלכלית טובה לחקירה שטחית הוא דרמטי, חקירה נכונה תציג מצב אמיתי של החייב וחקירה שטחית עשויה לפספס נתונים רבים. משרד ויצמן יער מודיעין עסקי וחקירות הוא המשרד המוביל בתחום החקירות הכלכליות ובין לקוחותיו נמנים משרדי עורכי דין מובילים חברות מסחריות גדולות ולקוחות פרטיים רבים.

 

משרד החקירות ויצמן יער לשירותכם

משרד החקירות ויצמן יער מתמחה בחקירות כלכליות ומעסיק חוקרים פרטיים מוסמכים בעלי ניסיון רב בתחום ובעלי רישיון מטעם משרד המשפטים. ברשות החוקרים שלנו כל הידע והציוד הנדרשים לטובת ביצוע חקירה מדויקת ולהביא לכם תשובות אשר לא ישאירו מקום לספק.

אם אתם רוצים לדעת אם בן הזוג שלכם מסתיר מכם רכוש או כספים, להיות בטוחים שאדם מסוים שאתם יורשיו החוקיים אכן מוריש לכם את כל הנכסים, או אם זכיתם בפסק דין כספי – הצוות המקצועי של ויצמן יער יבצע עבורכם חקירה מקצועית שתחשוף את כל שניתן לחשוף על הגורם המעניין אתכם​.

צרו עמנו קשר 03-562-7777, ונשמח לסייע ככל שרק אפשר.

 

חוקר פרטי כלכלי

חקירות כלכליות נועדו לאתר מידע חשוב בתחום העסקי הקשור בהתנהלות עסקית או אחרת וכדומה. חלק מהמידע הנאסף הינו לקבלת רקע על אנשים וחברות, אחר הוא תכניות אופרטיביות של גופים עסקיים ועוד. נזקקים לו חברות, אנשי עסקים, תאגידים וגופים אחרים המשתמשים בו להתנהלות עתידית, לקבלת החלטות אופרטיביות וכדומה. כל המידע נאסף בדרכים חוקיות. חברת "ויצמן יער חקירות" מתמחה בחקירות אלו.

 

חקירות כלכליות – איך מתבצעות?

חקירות כלכליות הן בעיקרן וברובן חקירות סייבר. המשמעות היא שמומחיהן יודעים להיכנס למאגרי מידע או לאתרים מסוימים בהם יש שפע של מידע שאיננו נחלת הציבור. שם הם יכולים למצוא ולהגיע אל המידע הספציפי הנדרש. מדובר על שמות אנשים, כתובות, רכוש קיים, חשבונות בנקים, רקע אישי וכלכלי, ומשפטים בהם היו מעורבים. מידע אחר הוא על חברות ותאגידים ובין היתר, מצב כלכלי, מעורבות בתביעות ענק, בעלויות, שותפויות עסקיות, לקוחות, ספקים וכן הלאה. יש מצבים בהם רשת מזון רוצה לדעת על תכניות מתחרה לגבי מבצעי מכירות ועוד. המידע עוזר בנסיבות שונות: כאשר רוצים להיכנס לשותפות חדשה, בעת רכישות עסקים, מיזוגים, בעת שרוצים מידע על תהליכים ומיזמים אצל שותפים ועוד. כל התהליך הינו מובנה ומתחיל כאשר מגיעה הזמנה ובעקבותיה פגישה לגבי מהות החקירה הנדרשת. לאחר שמגיעים להבנות תתבצענה הבדיקות ובסיומן יכתוב החוקר האחראי דו"ח מסודר. כל המידע ייאסף בדרכים חוקיות על מנת שיוכר בבתי משפט. מעבר לכך, שאיסוף מידע בדרכים לא חוקיות עלולות לסבך את החוקר בעבירות פליליות. מקבל המידע עושה בו שימוש לצרכיו ומנצלו לשיפור עמדות במשא ומתן, לעצירת התקשרויות, לניהול דיונים בבתי משפט ובבוררויות ועוד.

 

שירות מקצועי מחוקר פרטי כלכלי מיומן

מומלץ לקבל שירות מקצועי מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת המוניטין. היא בעלת קשרים רבים בישראל ובחו"ל ואלו נדרשים מאוד בחקירות מורכבות. היא בעלת תשתית הכוללת ציוד מתוחכם וצוות מומחים וחוקרים בעלי ידע וניסיון מצטבר. השירות יינתן במקצועיות רבה ועם יחס אישי לכל לקוח.

 

חוקר כלכלי

חוקר כלכלי מחפש ומאתר מידע חסוי ונסתר שאנשים וגופים אחרים מסתירים. יש צורך בידע מקצועי כדי להגיע אליהם וכל איסוף המידע נעשה בדרכים חוקיות. מדובר על כתובות, רכוש קיים, חשבונות בנקים, פוליסות ביטוח, מצב פיננסי ועוד. פרטים אלו נחוצים לבנקים ולמוסדות פיננסיים, לאנשי עסקים ועוד. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון בתחום.

 

חוקר כלכלי – מספק  מידע חשוב ללקוח

חוקר כלכלי מספק מידע חשוב. הפעילות העסקית מגוונת ומאופיינת במערכות יחסים בין אנשים, עסקים מוסדות ועוד. הן אישיות ואינטימיות, מסחריות, כלכליות, וכדומה, ולרוב, מתנהלות בשקיפות כאשר כל צד בוטח בשני, אלא שיש מקרים בהם נוצר חוסר אימון או חשד לחוסר אימון בין שני שותפים לדרך או נותן שירות ולקוח. לדוגמא: צד אחד חושד שהצד בשני מסתיר ממנו רכוש/סחורות, בעל חוב מפסיק לשלם וטוען שאין לו כסף, יש שחייבים להם כספים עבור הלוואות פרטיות וכדומה. מצבים אחרים נועדו לקבלת מידע לפני עסקאות ומיזמים. כך, כאשר חברה רוצה לרכוש חברה אחרת וחושדת שלא הוצגו בפניה כל המסמכים הרלוונטיים. כל אלו ואחרים נוספים זקוקים למידע חסוי שניתן להשיגו באמצעות משרד חקירות שמבצע, בין היתר, גם חקירות כלכליות. יש מקרים, בהם החייב הסתיר רכוש ורשם אותו על שם מקורבים. בן זוג שרוצה לפתוח בהליכי גירושין מעוניין לדעת על רכוש מוסתר אפשרי. יורשים פוטנציאליים מבקשים לאתר צוואות וירושות. חברות מעוניינות לדעת אם קיים ריגול תעשייתי של מי מעובדיהם או לבצע חקירה על מקרי חבלה במקומות העבודה שלהם. חוקרים פרטיים משתמשים בשורה של אמצעים לצורך גילוי ואספקת המידע. בראש וראשונה, מבצעים איתורי חומרים במאגרי מידע שונים באינטרנט. בנוסף, יש ברשותם מכשירי הקלטה, משקפות, מצלמות איכותיות ופריטים נוספים אחרים. הם ישתמשו בכל חקירה ומעקב במבחר פריטים אלו או בכולם.

 

חברת חקירות כלכליות שתנפיק לך דו"ח בסיום החקירה

בסוף החקירה יוגש על ידי חוקר כלכלי מטעם חברת "ויצמן יער חקירות" דו"ח מסודר שיסייע למשא ומתן, לדיונים בבתי משפט ובבוררויות ועוד. כל לקוח יעשה בו שימוש אחר לצרכיו. הוא יכול גם להעיד בבתי משפט לטובת לקוחו.

 

כיצד מתנהל המעקב?

מעקב מקצועי מתבצעים, לרוב, בצוות המורכב משני עוקבים, אשר אחד מהם רוכב על אופנוע ואילו העוקב השני נוהג ברכב, וזאת, כדי להתכונן לאפשרות כי אובייקט המעקב יבחר להתנייד באופנים שונים, כמו גם לצורך הסתרת עצם המעקב מהאובייקט. בהתאם לכך, במקרים מסוימים, בעת הצורך, יבוצע מעקב רגלי, כאשר האובייקט יבחר לנוע בהליכה במקום בנסיעה

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי הנדרש […]

סוגי מעקבים

מעקבים המבוצעים במסגרת חקירה כלכלית אודות האובייקט – במעקבים מסוג זה, ייבחנו עיסוקיו השונים של אובייקט החקירה, כמו גם ביקורים ופגישות שלו בגופים פיננסיים שונים (כדוגמת בנקים, למשל). מעקבים המבוצעים במסגרת איסוף מידע עסקי – מעקבים מסוג זה יעסקו בזיהוי השותפים העסקיים של המתחרה (למשל, לקוחות, ספקים, משקיעים וכד').

האזנות סתר

בדיקת האזנות סתר היא בדיקה מקיפה, ובמהלכה נבדקים פרמטרים שונים תוך חיפוש אחר האזנות הן האזנות קוויות קרי על גבי טלפון נייח או נייד והן האזנות נפחיות כלומר מתקני האזנה שהוטמנו בחלל החדר בקירות או תקרה או בכל מקום אפשרי באזור נשוא הבדיקה.  

באיזה מקרים מבצעים חקירה כלכלית?

ירושה – אנשים מבוגרים אשר מסיבה מסוימת מעוניינים להוריש סכום מסוים של כסף או רכוש ספציפי לאדם שאינו נמצא ברשימת היורשים החוקיים, יכול לנסות להסתיר את הרכוש או את הכספים. גירושין –בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין לא תמיד מיידעים את בני זוגם אודות רכוש מסוים שיש להם

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי

מתי כדאי להזמין חקירת איתור נכסים?

 בעת גירושין – בני זוג שמחליטים להיפרד צריכים לחלק ביניהם את הרכוש. אם מתעורר חשד שלאחד מבני הזוג יש רכוש או נכסים שהוא לא דיווח עליהם. כאשר צריך לחלק ירושה- על מנת להיות בטוחים שאכן מחלקים את כל הרכוש ושאותו אדם שנפטר לא החזיק ברכוש או בנכסים נוספים בארץ ובחו"ל .

חקירות אישות

חקירות אישות נותנות מענה ותשובות ברורות הן בפן האישי והן בפן העסקי, בכך שהם מספקות תשובות ברורות הן לעניין הבגידה (במגבלות הקיימות בחוק ) והן בכל הקשור לאיתור רכוש או נכסים שהועלמו מבן הזוג.

מהי מטרתו הממוקדת של ביצוע מעקב?

המטרה המבוצעת בתיק היא תיעוד שגרת יומו של האובייקט הנעקב, למידת פעולותיו השונות המתבצעות במהלך זמן המעקב וקבלת אינדיקציות ופרטי מידע שונים הנוגעים לנעקב ולתיק החקירה. במהלך המעקבים תתועדנה בתמונות סטילס המבוצעות במצלמות סמויות, נקודות התנהלות מהותיות, אשר תוכלנה לשמש לצורך הצגתן כראיות קבילות בבית המשפט. לאורך כל המעקב, מעודכן הלקוח באופן שוטף בהתרחשויות הנצפות

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי.  

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.




    צור קשר
    שינוי גודל גופנים