אודות ויצמן יער

 קרוב לארבעה עשורים של הישגים מוכחים בארץ ובעולם, ויצמן יער היא חברת מודיעין, סייבר וחקירות מובילה.
אנו שואפים לעמוד ביעדים של לקוחותינו, לדבוק בערכים שלהם ולספק תוצאות מידי יום ביומו.

מי אנחנו

במשך למעלה מ- 40 שנה, ויצמן יער מספקת שירותי מודיעין, סייבר וחקירות  לארגונים גדולים / חברות / אנשי  עסקים בארץ ובעולם.

כאנשי סוד, אנו רואים עצמנו כשותפים לקהל לקוחותינו וככאלה אנו מעמידים לרשותם את מלוא הידע והניסיון שנצבר במהלך השנים ואנו מהווים עבורם אלמנט שובר שוויון בכל הנוגע לניהול חקירות מורכבות, איסוף מודיעין וניהול משברים.

בידול

מעבר לצורך להתעדכן ולחפש באופן בלתי מתפשר אחר מצוינות, הסוד להצלחה שלנו לאורך זמן היא העובדה כי מודיעין וחקירות צריכים להתנהל בראש ובראשונה על ידי מומחים שצברו לאורך זמן ניסיון וידע, וליוו וחקרו קשת רחבה מאוד של אירועים משמעותיים.

לכל ראשי הצוותים והמנהלים שלנו ניסיון רב שנים בניהול והובלת מבצעי איסוף ומודיעין, חקירות מורכבות הן במערכות הפרטיות והן בממשלתיות.

שיתופי פעולה ומקורות מידע

ויצמן יער הינה חברה בארגון החוקרים הבינלאומי (WAD) אך חברות זו הינה רק קצה הקרחון בכל הנוגע לקשרים והיכולות בפעילות הבינלאומיות שלנו.

במשך יותר מ -40 שנה, ויצמן יער טיפחה רשת ייחודית של אנשי קשר, מקורות מידע ושיתופי פעולה ברחבי העולם.

היחסים והמוניטין הבינלאומיים של ויצמן יער הם אחד היתרונות העיקריים שלנו .

חוקר פרטי

חוקר פרטי מחפש ומוצא מידע חסוי עבור לקוחותיו. נזקקים לשירותיו אנשים פרטיים, גופים עסקיים, מוסדות פיננסיים, רשויות ממשלתיות ועוד. הצורך בקבלת מידע סמוי נועד לקבלת תמונת מצב מעודכנת בסיטואציות שונות שחלקן הינן מורכבות. כל המידע מושג בדרכים שונות שכולן חוקיות. חברת "ויצמן יער חקירות", מתמחה בכל סוגי החקירות וניתן לקבל שירותיה בכל עת.

לשיחת יעוץ חינם 03-5627777

חוקר פרטי מומלץ

חוקר פרטי מומלץ, מבצע חקירות עבור קהל לקוחות מגוון. הוא מחפש ומוצא מידע סמוי וחסוי עבור אנשים פרטיים, גופים פיננסים, עסקים, מוסדות ציבור וממשל ועוד. הוא משתמש בשיטות שונות שבעזרתם הוא אוסף מידע ללקוח. כל שיטות החקירה נעשות על פי החוק ובסופה הוא מציג דו"ח מסודר. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" המקצועית והמנוסה.

 

חוקר פרטי מומלץ חקירות משולבות

חוקר פרטי מומלץ יכול לבצע חקירות מורכבות בהן הוא משלב שיטות איסוף מידע מגוונות. ניתן לחפש מידע באתרי אינטרנט מתוך מאגרי מידע קיימים, אך יש צורך לדעת לחפש אותו באתרים רשמיים ו/או פרטיים ומומחים לנושא בקיאים בנושא. מידע אחר נאסף בעבודה סיזיפית הכוללת מעקבים סביב השעון. במקרים רבים, אין אפשרות להוריד את העין לרגע מהאובייקט, ולעיתים, יש צורך בצוות עוקבים הנעים רגלית, על כלי רכב שונים ומתמקמים בתצפיות. לפעמים הכניסה לבניין המסוים היא הרגע החשוב במעקב ואסור לפספס אותה. לצורך העבודה הנ"ל משתמש החוקר במצלמות, במשקפות, במכשירי הקלטה ועוד. קיימות חקירות כלכליות מגוונות. ניתן להביא מספר דוגמאות: האחת היא בנק המחפש רכוש של לקוחות החייבים לו כספים שניתנו כהלוואות והם ממאנים לעשות זאת. בעל עסק הרוצה להכניס שותף ומחפש מידע וחומר רקע עליו, חברות ביטוח הרוצים לבדוק אדם שהגיש תביעת נכות, וכן הלאה. חקירות אחרות הינן אישיות ונעשות לרוב בתוך המשפחה. כך, בן זוג החושד שהשני מסתיר רכוש קיים ממנו, או שבוגד בו וכדומה. אלו חקירות אינטימיות שחייבות להיות דיסקרטיות.

חוקרים פרטיים מורשים

מומלץ לקבל שירות מקצועי מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת המוניטין. היא פועלת בארץ ובחו"ל. חוקריה הפרטיים הינם ותיקים בתחום ופועלים על פי החוק. מידע המושג בדרך חוקית קביל בבתי משפט וניתן לעשות בו שימוש בהזדמנויות שונות.  במידת הצורך, הם יגיעו למתן עדויות בבתי משפט כדי לסייע ללקוח בתביעתו.

 

חוקר פרטי שיטות עבודה

חוקר פרטי משיג את המידע הרלוונטי לטובת הלקוח. כאן, מדובר על מידע נוסף ונסתר אשר הלקוח אינו יכול להשיג בעצמו. תחום החקירות הכלכליות כולל סיטואציות שונות. להלן מספר דוגמאות: בנק/מוסד פיננסי אחר, מבקשים מידע על לקוח שמבקש הלוואה או שהינו בעל חוב מצטבר שאינו משולם. עסקאות העומדות להתקיים בין שותפים פוטנציאליים וצד אחד מבקש מידע על השני. מצב אחר הוא כאשר מעסיקים חושדים שעובדיהם מבצעים ריגול תעשייתי עבור מתחרה וכדומה. במערכת יחסים בינאישיים, ניתן למצוא חשדות לבגידות עקב התנהגות בן הזוג ועוד. חוקר פרטי דולה את המידע ממקורות שונים, מבצע מעקבים ותצפיות, מצלם, מקליט, מתמלל, עורך בדיקות פוליגרף ועוד. חלק מהמידע מאותר באתרי רישום אוכלוסין ואתרים אחרים.

מידע רב, חשוב למוסדות פיננסיים לצורך הטלת עיקולים על חייבים, הגשת תביעות, הצגת מסמכים בבתי דין וכדומה. מידע מסוג אחר נועד לרשת מזון אשר מעוניינת לדעת מראש על מבצעי שיווק של מתחרים ועוד. המידע מושג באמצעות תשאול אנשים, חיפוש ומציאת מסמכים, מעקב אחר אנשים ועוד. חקירות אישיות הינן מורכבות מאוד ומחייבות, במקרים רבים, מעקב משולב אחר האובייקט. החוק אינו מאפשר לצלם את האובייקטים בעת מפגשים אינטימיים חדרים פרטיים בגלל צנעת הפרט.

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים מתמחים בהשגת מידע סמוי בשיטות שונות. שירותיהם ניתן לאנשים פרטיים, לגופים כלכליים ומוסדיים, לאנשי עסקים ועוד. הם מקבל לידיהם את התיק, לומדים מהלקוח אחר צרכיו ובקשותיו ולאחר השגת המידע הנוגע לפרויקט אותו בדקו, מכינים דו"ח מסודר המפרט את כל הממצאים שהושגו. השירות הינו דיסקרטי וכל החקירות מתבצעות על פי החוק. חברת "ויצמן יער חקירות" מספקת שירותיה בתחום על בסיס קבוע או מזדמן.

 

חוקר פרטי המלצות

מומלץ ליצור קשר ולקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות"  בעלת המוניטין. היא פעילה בכל רחבי הארץ ומשרתת, בין היתר, לקוחות גדולים. בסיום החקירה תגיש דו"ח מסודר הכולל את כל הממצאים שהושגו. הדו"ח יכול לשמש את הלקוחות בעת משא ומתן מול הגורמים הרלוונטיים, בבתי משפט וכדומה. חוקר מטעמה יכול גם להעיד ולהגן על הדו"ח שהוגש על ידו.

חוקר פרטי מומלצים

מומלץ לקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת המוניטין. היא מבצעת חקירות בכל אזורי הארץ ובנוסף, חקירות בינלאומיות. בין שירותיה ניתן למצוא: גילוי האזנת סתר, טיפול באבטחת מידע, בדיקות רקע למועמדים שונים ועוד. בסיום כל חקירה היא תגיש דו"ח מהימן שניתן להשתמש בו לצרכים שונים. היא תוכל להגן עליו בבית משפט ובכל מקום שיידרש. היות והמידע מושג בדרכים חוקיות הוא יהיה קביל בכל רשות שופטת מכל סוג שהוא.

 

חוקרים פרטיים משיגים מידע סמוי

חוקרים פרטיים יודעים לחפש ולמצוא את המידע הנדרש. חלקו מצוי במאגרי מידע ובאתרים נוספים בהם הוא מצוי, יש מידע אחר שצריך להשיגו במעקבים ועוד. בעת ביצוע חקירות מורכבות, יהיה צורך בשילוב כל שיטות איסוף המידע על מנת לקבל תמונת מצב נכונה ומדויקת ככל הניתן. בנקים מבקשים מידע לגבי רכוש מוסתר הקיים אצל לקוחות החייבים להם כספים על הלוואות שנטלו ולא החזירו. רשתות מזון רוצות מידע על מבצעי מכירות צפויים של מתחרים, מוסדות רשמיים מבקשים מידע על אנשים מסוימים שהגישו תביעות נכות ואחרות, יש בקשות של בני זוג החושדים שהם נבגדים וכיוצא בזה. כל מידע המושג הינו חשוב. גם חקירה השוללת בגידה, למשל, נחשבת למספקת בהיותה שוללת חשדות קיימים ומורידה מתח. שיטה ידועה ומקובלת היא באמצעות חיפוש במאגרי מידע על ידי מומחים היודעים איך ואיפה לחפש. דרך אחרת היא על ידי תצפיות ומעקבים אחר האובייקטים נעשים סביב השעון, ולעיתים, על ידי מספר צוותים המתנייעים רגלית או ברכבים שונים. החוקרים ישתמשו בשלל אביזרים דוגמת: משקפות איכותיות המסוגלות לזהות עצמים קטנים ממרחק, מצלמות מתקדמות, מכשירי הקלטה ועוד. כמו כן, ייעזרו בשלל תחפושות ואביזרי לבוש להסוואה, להיטמעות בשטח ועוד.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    צור קשר