חקירות בינלאומיות

לגייס את הגלובוס

לפעמים האמת "מסתתרת" מעבר לגבול, וכדי לחשוף אותה צריך לחקור גם מחוץ לשטחי ישראל. למשרד החקירות ויצמן יער ניסיון מוכח ומוצלח בביצוע חקירות במדינות שונות בעולם. במיוחד לשם כך, הוקם לאורך השנים מערך איסוף מודיעין רחב היקף, המופעל בתבונה לפי צורכי הלקוח.

חקירות בינלאומיות הן שיטת פעולה ידועה בענף הבילוש והחקירות. כשהעולם כולו הוא כפר גלובלי, אנשים ומידע עוברים בקלות ממקום למקום. מי שהיה אתמול במדינה X, יכול להיות מחר במדינה Y. לכן במשרד ויצמן יער רואים בכל יבשת ברחבי העולם כיעד לגיטימי לביצוע חקירות. כל זאת במטרה אחת ויחידה: להגיע לחקר האמת ולספק ללקוח את התשובות המיוחלות.

צוות החוקרים המיומנים של ויצמן יער ישמח לעמוד לרשותכם, לרבות לצורך הופעה בבית משפט. חייגו לתיאום פגישת ייעוץ חינם: 077-202-4888.

הכשרת צוותי חקירה

ביצוע חכם ומוצלח של חקירות בינלאומיות דורש הכשרה מקצועית של חוקרים, שיתמקצעו בכך באופן בלעדי. משימות שונות הנערכות ברחבי העולם אינן יכולות לקבל מענה על-ידי כל בלש, עקב הרגישות הרבה והמורכבות של התהליך כולו. צוותי חקירה שהוכשרו לנושא, מקבלים את מרב הכלים כדי לעמוד במשימותיהם הבינלאומיות בצורה אופטימלית.

לדבר בשפה שלהם

אחד מסודות ההצלחה של החקירות הבינלאומיות הוא הבנת השפה המנהגים והחוק של מדינת היעד, בה תתנהל החקירה. לכן, במשרד ויצמן יער מעסיקים חוקרים ובלשים פרטיים הדוברים שפות רבות.

כמו כן למשרד ויצמן יער אנשי קשר מודיעים ומשרדים מקומיים הנמצאים עימם בקשרי עבודה שוטפים וכך ניתן ביתר קלות לערוך חקירות בכיסוי מתאים לשוחח עם תושבי המקום מבלי לעורר חשד ,להשיג מסמכים רלוונטיים ולקרוא מסמכים הכתובים בשפת היעד. בויצמן יער ישנם גם בלשים המחזיקים באזרחיות זרות, וכך באפשרותם להיכנס למדינה אחרת ללא שום בעיה ומבלי לעורר חשד.

גיוס מקורות מידע ואנשי קשר

לאורך השנים פעלו בויצמן יער לאיתור ולגיוס אנשי קשר רלבנטיים מסביב לעולם, לטובת ביצוע חקירות בינלאומיות. אנשים אלו משמשים כמקורות מידע מצוינים, שבעת הצורך יכולים להשיג עבור המשרד את הנתונים הדרושים בהתאם לצורכי הלקוח. העובדה שהמקור מתגורר במדינת היעד, חוסכת מצוות המשרד את הצורך לצאת מהארץ ולטוס לשם בעצמו. ומדובר בחיסכון עצום של משאבים, ובאותה נשימה גם חיסכון עצום של כסף עבור הלקוח.

לעיתים יוצא לחקירה בארץ היעד רק חוקר המפקח על עבודת הגורמים המקומיים תוך שימוש בידע ובניסיון הרב שנצבר בויצמן יער וגם בכך נחסכים כספים רבים והתוצאה המושגת טובה יותר.

יצירת קשרי עבודה עם משרדים זרים

שיתוף הפעולה שנרקם עם גורמים זרים כולל יצירת קשרים עסקיים עם משרדי חקירות מסביב לעולם. כך יכול המשרד להפעיל את עמיתיו שמעבר לים, והם באותה מידה יכולים להפעיל את צוות ויצמן יער הממוקם כאן בארץ. עבודה משותפת ושוטפת, שמבוססת על אמון הדדי והערכה מקצועית, יכולה לקדם מאוד את תהליך החקירה ולהביא לסיומו על הצד הטוב ביותר ובעלות הסבירה ביותר.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם, צרו קשר עם ויצמן יער – חברת החקירות הפרטיות הגדולה והמובילה בישראל:

077-202-4888. ניתן לפנות גם לצורך מתן עדות בבית משפט.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    Contact