צוותי מעקב וצוותים טקטיים

צוותי המעקב והצוותים הטקטיים של ויצמן יער, כוללים יוצאי יחידות מיוחדות ויוצאי שירות הבטחון.
במהלך השנים, ביצענו אלפי מבצעים מורכבים ברחבי העולם, אשר כללו ביצוע
מעקבים ותצפיות, הקמות מגע, השתלות וכד' בין היתר גם בטריטוריות מורכבות לפעילות.

מעקבים המבוצעים במסגרת חקירה כלכלית אודות האובייקט – במעקבים מסוג זה, ייבחנו עיסוקיו השונים של אובייקט החקירה, כמו גם ביקורים ופגישות שלו בגופים פיננסיים שונים (כדוגמת בנקים, למשל).
מעקבים המבוצעים במסגרת איסוף מידע עסקי – מעקבים מסוג זה יעסקו בזיהוי השותפים העסקיים של המתחרה (למשל, לקוחות, ספקים, משקיעים וכד').
מעקבים המבוצעים במסגרת חקירת בגידה במהלך נישואין או בעת גירושין – מעקבים בתחום זה יתמקדו בגילויים של קשרים נוספים, זיהוי הפרטנר/ית לבגידה, תיעוד חיים "כפולים" וכן הלאה.

מעקב מקצועי מתבצעים, לרוב, בצוות המורכב משני עוקבים, אשר אחד מהם רוכב על אופנוע ואילו העוקב השני נוהג ברכב, וזאת, כדי להתכונן לאפשרות כי אובייקט המעקב יבחר להתנייד באופנים שונים, כמו גם לצורך הסתרת עצם המעקב מהאובייקט. בהתאם לכך, במקרים מסוימים, בעת הצורך, יבוצע מעקב רגלי, כאשר האובייקט יבחר לנוע בהליכה במקום בנסיעה. ניתן, אם כן, להבין, כי למיומנות המעקב חשיבות גבוהה בהצלחתו, כמו גם לניסיון הנדרש בתחום מצד העוקבים ולהכרת הטקטיקות והטכניקות המתקדמות הקיימות בתחום המעקבים.

המטרה המבוצעת בתיק היא תיעוד שגרת יומו של האובייקט הנעקב, למידת פעולותיו השונות המתבצעות במהלך זמן המעקב וקבלת אינדיקציות ופרטי מידע שונים הנוגעים לנעקב ולתיק החקירה. במהלך המעקבים תתועדנה בתמונות סטילס המבוצעות במצלמות סמויות, נקודות התנהלות מהותיות, אשר תוכלנה לשמש לצורך הצגתן כראיות קבילות בבית המשפט. לאורך כל המעקב, מעודכן הלקוח באופן שוטף בהתרחשויות הנצפות. במידה וקיימים במהלך זמן זה אירועים חריגים הדורשים החלטה בזמן אמת צוות, מבצע צוות המשרד הערכת מצב מקצועית מושכלת ושקולה, ומעדכן את הלקוח בהתאם.

כיצד מסתיימים מעקבים – מה מקבל הלקוח בסיום חקירה כזו?

בסיום המעקב מקבל הלקוח דו"ח מסודר ומפורט, סרטוני הווידיאו ותמונות הסטילס המסכמות את עיקר פעילותם של החוקרים הפרטיים והממצאים שהתגלו במהלך המעקבים. כפי שהזכרנו קודם, הצגת ממצאי מעקב כראיות בבית משפט היא פעולה שגורה למדי, ולכן, אנחנו, במשרד חקירות ויצמן יער, מקפידים על חוקיותם של הממצאים ודרכי השגתם, על מנת, שבסופו של יום, הם יתקבלו כראיות ויוכלו לשמש את הלקוח בבית המשפט.

למשרד חקירות ויצמן – יער יכולות וניסיון במעקבים במעל 50 מדינות שונות ברחבי העולם. על לקוחותיו נמנים גופים ציבוריים וממשלתיים, חברות מסחריות, משרדי עורכי דין בולטים ועוד. כל החקירות המפורסמות ביותר במדינה בוצעו על ידי משרד זה, אשר חקק על דגלו מקצועיות, דיסקרטיות ויחס אישי לכל לקוח!

[/vc_section]

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי.

 

סוגי מעקבים

מעקבים המבוצעים במסגרת חקירה כלכלית אודות האובייקט – במעקבים מסוג זה, ייבחנו עיסוקיו השונים של אובייקט החקירה, כמו גם ביקורים ופגישות שלו בגופים פיננסיים שונים (כדוגמת בנקים, למשל).
מעקבים המבוצעים במסגרת איסוף מידע עסקי – מעקבים מסוג זה יעסקו בזיהוי השותפים העסקיים של המתחרה (למשל, לקוחות, ספקים, משקיעים וכד').

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים