מודיעין עסקי

עולם המודיעין העסקי מבוסס על איסוף וניתוח מידע בכדי ליצור הכוונה עסקית נכונה
על בסיס נתונים מדויקים לצורך קבלת החלטות מושכלות. 

בדיקות רקע ותיקי מודיעין

בין אם מדובר בשותף פוטנציאלי, משקיע, מיזם משותף או פעילות של מיזוגים ורכישות אנו מספקים ללקוחותינו את היכולת להגיע למודיעין עמוק ואיכותי, הרבה מעבר לזה אותו הניתן בהצהרות ריקות, אתרי אינטרנט ורושם ראשוני.
ניתן לאסוף מידע אודות כל אדם או תאגיד באופן שישפוך אור על זהותם האמיתי, ובכלל זה בעלי זהות בעלי המניות והנהנים האמיתיים, מצבם המשפטי והפיננסי, המוניטין שלהם, מצבם הכלכלי והפיננסי ואימות הצהרותיהם הציבוריות .

מידענות ואוסינט

דסק המודיעין והמחקר של משרדנו מתמחה באיסוף מידע הנוגע למתחרים של לקוחותינו או לנקודת עניין אחרת בין בעלי אופי מסחרי, משפטי, טכנולוגי או אישי. בין אם לצורך גיוס בכיר, איסוף ראיות לכל צורך פוטנציאלי עתידי או מעמד כלכלי של פעולות המתחרים.
היכולת לאסוף מידע ספציפי וממוקד הינה בגדר כלי רב עוצמה.

פיתוח עסקי

קהל לקוחותינו, נהנים בין השאר מהיכולת שלנו בבניית, פיתוח וקידום עסקיהם. אנו מסייעים  ללקוחותינו לחפש שותפים אסטרטגיים, לאתר שותפויות עסקיות פוטנציאליות, שווקים חדשים, זיהוי וניתוח מתחרים, איתור יעדים לביצוע עסקאות רכישה ומיזוג וכל זאת בהתאם לפרמטרים מסחריים שהוגדרו מראש.
הפעלת אמצעי איסוף ומודיעין הם כלים נפוצים וחזקים בניהול כל עסק

מעוניין לקבל מידע עסקי על מתחרים פוטנציאליים?
אם יש לכם עסק, חשוב לנהל אותו בצורה חכמה ולאסוף כמה שיותר מידע גם אודות המתחרים שלכם, הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים.
הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפנות למשרד חקירות לביצוע מודיעין עסקי.

חברות מודיעין עסקי מובילות

מודיעין עסקי מיועד ללקוחות עסקיים הפועלים בתחומים שונים. הוא מספק מידע חשוב הנדרש למטרותיהן השונות שאינו תמיד נמצא ברשותם. את המידע מלקטים החוקרים בדרכים שונות כולל באינטרנט. הוא מסייע למקבל אותו לקבל החלטות אופרטיביות ואחרות. חברת "ויצמן יער חקירות" מתמחה במתן שירותים מורכבים ויכולה לסייע רבות בנושא.

ויצמן יער – משרד חקירות שמביא תוצאות

ויצמן יער הוא משרד חקירות אשר מתמחה בתחום של מודיעין עסקי. ברשותנו כל הציוד הנדרש  לביצוע מעקבים ולכריית כל המידע שאתם צריכים, לרבות מידע אודות מתחרים קיימים ופוטנציאליים, מידע אודות לקוחות וספקים וכמובן – מידע אודות העובדים.

על מנת להתחיל בחקירה כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר, לספר לנו על כל מה שהייתם רוצים לדעת, לשמוע מאיתנו את ההמלצות שלנו לביצוע חקירה ואז לתת לצוות החוקרים המומחים שלנו להתחיל בעבודה.

אנו מתחייבים לאיתור כל המידע הדרוש לכם, תוך שמירה על סודיות מוחלטת אשר יתנו לכם את המידע העסקי שיביא להצלחת העסק שלך.

חברות מודיעין עסקי

חברות מודיעין עסקי מבצעות חקירות מורכבות ללקוחות מגוונים ומספקות דו"חות מפורטים בגינם. מידע חסוי הינו חשוב ומוסיף כוח עוצמה נוספת למקבלו. המידע מושג באמצעים שונים כולל באמצעות האינטרנט. כל דרכי החקירה הינם חוקיים ועובדה זאת הופכת אותם לקבילים בבתי משפט ועוד. ניתן לקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון.

מודיעין עסקי – בעל חשיבות רבה

מודיעין עסקי חשוב מאוד לגופים ותאגידים הרוצים להיכנס למיזמים עתירי השקעות. חלקן נחשב אף כאסטרטגיים מבחינתם. בין היתר ניתן למנות: רכישת חברה מתחרה או משיקה לפעילותם, כניסה לשותפות, בחירת ספק משמעותי ועוד. כל הפעילויות העסקיות הללו נעשות בעת משא ומתן במסגרתו כל צד מציג עצמו, את תנאיו וכדומה. יחד עם זאת, לא תמיד כל המידע מונח על השולחן מסיבות שונות שחלקן עסקיות ומובנות. במקרים רבים רוצים להצליב מידע קיים, לבדוק את פעילות הצד השני, שיטות הניהול שלו, המבנה העסקי הפנימי אצלו, מעורבות בתביעות משמעותיות, לקוחות, ספקים, הרקע האישי של המשתתפים ועוד. המידע הזה חשוב גם לפני כניסה למשא ומתן אבל גם במהלכו ולפני סגירת העסקה. נסיבות אחרות לקבל מידע, הן כאשר חברת שיווק רוצה לצאת בקמפיין מכירות ורוצה לדעת מה מתכננת מתחרה שלה. מקרה נוסף הוא בעת סכסוכים עסקיים המגיעים לבתי משפט ועוד. מידע הינו כוח ומספק למקבל אותו יתרון רב בעת משא ומתן וכדומה. אנשי עסקים יכולים לנצלו להישגים, לחילופין, להימנעות ממיזמים מסוכנים או לבקשת שינויים בהסכם ועוד. הדו"ח המתקבל מכיל, לרוב, נקודות חשובות שהיה צורך להאירם ולהכירם. המידע מושג בדרכים חוקיות, ולרוב, דרך מאגרי מידע ואתרים קיימים בתחום. כך, ניתן להיעזר בו בביטחון רב בבתי משפט, בבוררויות ובנסיבות אחרות.

שירותי מודיעין עסקי

חברות מודיעין עסקי – חקירות מקצועיות ודיסקרטיות

חברות מודיעין עסקי פועלות בהליך מסודר. השירות מתחיל עם הזמנת עבודה מטעם הלקוח. ניתן למצוא לקוחות מגוונים: כך, איש עסקים הרוצה מידע על שותף לעתיד, חברה הרוצה לרכוש חברה עסקית אחרת באותו תחום או בתחום המשיק לפעילותה, או בכלל, להתמזג עימה, חברת שיווק הרוצה מידע על תכניות שיווק ומחירים של מתחרה לקראת ימי מכירות חשובים, וכן הלאה. המידע המבוקש יכול להיות חומר רקע על אנשים ובין היתר: מצב פיננסי וכלכלי, עבר עסקי, פשיטות רגל או מוגבלויות אחרות (אם קיימות) מהעבר וההווה. מידע אחר הוא על מצב חברות ובין היתר, סוגי קשרים עסקיים, מעורבות בתביעות מורכבות קיימות, מבנה ניהולי, ביצועים כלכליים ועסקיים ועוד. צריך לציין, כי המידע הנ"ל ממודר בעת משא ומתן מסיבות שונות ולא לטובת הצד השני. לרוב, יודגשו כל היתרונות ולא תמיד החסרונות. תמיד כדאי להצליב מידע ממקורות שונים כדי לאמת אותו כהלכה, וכן הלאה. סוף התהליך הוא בהגשת דו"ח מסודר. בפגישה יוסברו ויובהרו נושאים נוספים, וכן יחודדו פרטים הקשורים בממצאים שבו. חשוב לציין, מרבית המידע מגיע ממאגרי מידע ומאתרים באינטרנט. אבל יש אחר הנאסף  מתשאולי אנשים המכירים את האובייקט הנבדק ועוד. השימוש בו יסייע רבות ללקוחות לשיפור עמדות במשא ומתן, להימנעות מכניסה למיזמים מסוכנים, להעלאת דרישות סף נוספות ועוד.

 

איסוף מודיעין עסקי

איסוף מודיעין עסקי – להצלחת העסק שלכם

ויצמן יער הוא משרד חקירות המתמחה בתחום המודיעין העסקי. אנו מעסיקים חוקרים פרטיים אשר יש ברשותם את כל הידע והמשאבים לאתר את כל המידע הדרוש לכם כדי להתקדם:

  • מידע על מתחרים – איסוף מידע אודות פעולות של מתחרים על מנת שתוכלו להיות תמיד צעד אחד לפניהם.

  • מידע על מתחרים פוטנציאליים – איתור מתחרים פוטנציאליים אשר עתידים לקום לכם, לטובת ניהול נכון יותר של הפעולות הבאות שלכם.

  • מידע על לקוחות וספקים – כי תמיד חשוב לדעת עם מי יש לכם עסק – תרתי משמע.

  • מודיעין על הזדמנויות חדשות – כי חשוב לדעת מה עומדים לפתח בתחום שלכם כדי להיות הראשונים שיקפצו על העגלה ויקצרו את התהילה.

  • מודיעין אודות העובדים שלכם – כי אם אתם חושדים שעובד מסוים מבצע מעילה בכספי החברה או שעובד מבצע ריגול עסקי לטובת חברה אחרת, חשוב שתדעו את האמת ותנקטו בכל הצעדים המתבקשים.

מודיעין עסקי חברות

חברת "ויצמן יער חקירות" בעלת המוניטין בתחום מספקת מודיעין עסקי לחברות ותאגידי ענק. היא בעלת קשרים בינלאומיים המסייעים לה בעידן הכלכלה הגלובאלית. ברשותה תשתית מקצועית ענפה לפעילותה כולל חוקרים בעלי ידע וניסיון מצטבר. היא מתמחה גם בחקירות סייבר וכל שירות יינתן על הצד הטוב ביותר ועם יחס אישי לכל לקוח, ותיק כחדש.

מודיעין עסקי ותחרותי

חברות מודיעין עסקיות הינן בעלות קשרים עם חברות חקירות בחו"ל, ולכן, יש להן אפשרויות רבות יותר וגמישות מרבית באיתור מידע לקוחות. חברת "ויצמן יער חקירות" הינה חברה כזאת וברשותה תשתית מקצועית ואיכותית לפעילותה. מנהליה ינהלו כל חקירה בתשומת לב רבה, יקדישו לה זמן רב, יביאו תוצאות מוכחות ויספקו לכל לקוח יחס אישי.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    צור קשר