חקירות פרטיות

חקירות פרטיות, נועדו לחיפוש ומציאת מידע סמוי לטובת לקוחות מגוונים,
אנו מבצעים מגוון רחב של חקירות בסקטור הפרטי והממשלתי.

באילו מקרים נפנה לחקירה פרטית?

ישנם מקרים רבים בהם פנייה למשרד חקירות יכולה לסייע לכל אחד. בין המקרים הנפוצים ביותר – גילוי בגידה. באופן כללי, ניתן לחלק את הנושאים הנבדקים במשרדי חקירות למספר תחומים:

חקירות אישות

בחקירת בגידות נבדקים נושאים אישיים הקשורים למעמד אישי ובין השאר: בגידות, איתור רכוש ונכסים שהעלים בן הזוג, גילוי האזנות סתר וכדומה.. גם צוואה שניתנה שלא כדין או תחת השפעה לא הוגנת נכללת בחקירות אלה ובמקרים רבים שונתה צוואה בעקבות חקירה מוצלחת שהוכיחה כי הצוואה ניתנה שלא כדין.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הכוללות מידע על חובות כספיים של אדם,חשיפת מעילות והונאות בעסק ,מניעת דליפת מידע וסודות מסחריים, איתור גניבות של עובדים, בתהליכי גירושין (לרוב במקרה שלבן הזוג יש עסקים שלבן הזוג השני אין בקיאות בנושא).

בדיקת האזנות

מתייחס בעיקר לנושא הטכני וכולל איתור האזנות שהושמו בסלולארי או בקו הטלפון בבית, או במשרד, מצלמות אבטחה וכל שאר האבזור הטכני הכרוך בכך. אם אדם חושד שמאזינים לו, הוא יול לבקש בדיקת האזנה לטלפון, ואם יתגלה שאכן מצוטטים לו – הוא יכול להגיש תלונה על כך למשטרה.

בדיקת פוליגרף

התחום האחרון הנו בדיקות פוליגרף מקצועיות הנערכות הן בתחום האישי של בינו לבינה והן בתחום העסקי כהשלמה לחקירות. במערכת הביטחון ומשרדי הממשלה, בדיקות פוליגרף מהוות חלק משגרת התעסוקה, ולכן מקובל לבצע בדיקת פוליגרף לעובד עם כניסתו לתפקיד.

למי כדאי לפנות כשזקוקים למידע?

משרד חקירות פרטי הוא הגוף היחידי הרשאי לעסוק בחקירות פרטיות במדינת ישראל, חובה לוודא שיש בידי המשרד רישיון תקף מטעם משרד המשפטים.

חשוב לא להתפתות לכל מיני גורמים שמציעים חקירות בזול אבל בפועל אין ברשותם רישיון מתאים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש במידע שהביאו ,עבודתם גם עשויה לסבך בפלילים את מי ששכר אותם משום שאין להם רישיון מתאים לעסוק בחקירות.

חשוב גם לבדוק את "הרקורד" של המשרד לראות מה המוניטין שלו האם ובאיזה חקירות היה מעורב באיזה תחומים וכדומה.

משרד ויצמן יער היה מעורב כמעט בכל הפרשות הגדולות שהיו במדינה, רפרוף קצר באתר של המשרד מראה עשרות רבות של חקירות מוצלחות בתחום האישי והכלכלי שזכו לחשיפה תקשורתית רבה.

 

חקירה פרטית יכולה להקל על חייך

אין כמעט גוף במדינה הן בסקטור הפרטי והן בסקטור הציבורי שאינו נעזר במשרדי חקירות פרטיים שהם כאמור הגוף היחיד המורשה לעסוק באופן חוקי בחקירות כאלה.

כאמור חשוב היטב לוודא שהמשרד שאתם בוחרים להפקיד בידיו את הנושאים הכי רגישים ואינטימיים יהיה אמין מהימן ובעל רישיון מתאים ממשרד המשפטים.

ויצמן יער חקירות עונה לכל ההגדרות האלה בהצלחה מרובה, רבים לפניכם הפקידו את החקירות שלהם בידי משרד זה ולא נכזבו והתוצאות מדברות בעד עצמן.

ניתן לראות שכאשר נעזרים במשרד חקירות פרטי, ניתן ליהנות משירותים מתקדמים ביותר אשר מזרזים בצורה משמעותית את השגת המידע הדרוש לכם, בצורה חוקית. כך שתוכלו לקבל מידע אמין ומדויק שיאפשר לכם לבחור כיצד לפעול בנושאים שונים.

ביצוע חקירות פרטיות בדיסקרטיות מלאה

חקירות פרטיות פלילי

באילו כלים משתמש חוקר פרטי ?

עם התפתחות הטכנולוגיה אנו רואים שימוש נרחב יותר ויותר בכלים טכנולוגיים לשם ביצוע חקירות, אשר יכולות להתקדם בצורה מהירה ביותר משרד חקירות רציני מעסיק גורמים מקצועיים היודעים לבצע בין השאר עבודת מידענות רצינית במהלכה באמצעות תוכנות ייעודיות מתאימות, נבדקים בן השאר ובהתאם למגבלות החוק כמו בדיקת מיילים, הודעות אישיות, פרופילים ברשתות חברתיות וכדומה. האמור כמובן בנוסף לשיטות החקירה הקלאסיות הכוללות מעקבים, חקירות תחת כיסוי מתאים, חקירות ישירות וכדומה.

שירות מקצועי בכל סוגי חקירות פרטיות

מומלץ לקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת המוניטין. יש ברשותה תשתית מקצועית הכוללת ציוד משוכלל, וכן, צוותי חוקרים מנוסים הפועלים לאורך כל שעות היום והלילה. היא תגיש דו"ח מסכם ותגן עליו בעדות בעת הצורך.

חקירות פרטיות מחירים

חקירות פרטיות, נועדו לחיפוש ומציאת מידע סמוי לטובת לקוחות מגוונים. מדובר בעיקר על חקירות אישיות בקשר לחשד על בגידות, הסתרת רכוש משותף ועוד. הן מורכבות מאוד ונעשות במספר שיטות כמו חיפוש במאגרי מידע מגוונים, מידע לאחר מעקב, מידע שהושג על ידי הקלטות ועוד. כל דרכי הפעולה נעשות בהתאם לחוק. ניתן לפנות לחברת "ויצמן יער חקירות" לקבלת מידע ושירות.

מדוע לפנות למשרד חקירות מקצועי?

במקרים בהם הנכם זקוקים למידע מדויק ואמין בנושא מסוים או בנוגע לאדם מסוים, ואינכם יודעים כיצד להשיג את המידע הדרוש לכם בכוחות עצמכם, מומלץ לפנות למשרד חקירות פרטיות רציני שיוכל להוריד מכם את הצורך להתעסק בבירור הנושא בכוחות עצמכם, כשהוא מטפל בנושא במקצועיות ובדיסקרטיות ובכך מבטיח שתוכלו לקבל את כל המידע הדרוש, גם אם קשה ביותר להשיג אותו.

חקירות פרטיות – אישיות ודיסקרטיות

אנשים וגופים שונים רוצים להסתיר מידע ולכן יש צורך במאמץ מתוחכם להשיגו. לא חסרות דוגמאות למידע כזה: בן זוג חשדן רוצה לבדוק מה עושה בן/בת הזוג בשעות שאינו בבית או בעבודה. בן זוג אחר חושד שיש חשבונות בנקים ורכוש אחר המוסתר ממנו במתכוון. חקירות אחרות הם לאיתור קרובי משפחה שנותק הקשר עימם ועוד. התהליך מתחיל כאשר החוקר שעליו מוטלת המשימה נפגש עם הלקוח לקבלת נתונים חשובים. הוא ישאל שאלות מנחות המסייעות לו להתרכז במהות החקירה. לדוגמא: סדר יום של בן זוג. לאחר מכן יתחיל לבדוק ולחפש מידע. חלק מהמידע יכול להתקבל על ידי חיפוש באתרי אינטרנט מגוונים, האוגרים מידע על אנשים וגופים אחרים, מידע אחר מושג על ידי מעקבים ותצפיות סביב השעון. במקרים רבים, יש צורך בצוות עוקבים הפועל 24/7 כדי לא לפספס איזו פגישה מסתורית או איזה כתובת חשובה וסמויה. בעת חקירות פרטיות עושים החוקרים שימוש באביזרים שונים. בין היתר: משקפות המסוגלות לזהות מספר רכב ממרחק גדול וכדומה, מערכות הקלטה, מצלמות,ועוד. הם משתמשים גם בתחפושות ובביגוד אחר שנועד להסוואה. החוק מחמיר מאוד ואינו מאפשר פגיעה בפרטיות של האדם. משום כך, אין אפשרות לצלם בתוך צימר או בית כדי לא לפגוע בפרטיות. ניתן, בהחלט, לספק ממצאים נסיבתיים כמו צילום כניסת זוג לצימר ומועד יציאתו.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    צור קשר