חקירות נוער

פעם והיום

אם נהיה כנים, גם ההורים שלנו עברו אתנו לא מעט כשהיינו בגילאי הטיפש עשרה. אבל הפיתויים שיש היום, ההשפעות השליליות שיש סביב הילדים שלנו, כמויות הסמים והאפשרות להשיג אותם בקלות רבה כל כך, האלימות הגואה, כל אלו לא היו פעם בטח לא כמות שיש היום. אז בשביל לדעת שהם בסדר, שאף אחד לא מנצל אותם ושהם לא עושים שטויות שעלולות לפגוע בהם, אתם צריכים מומחה חקירות נוער.

מתי נדלקת נורה אדומה?

הדאגה התמידית לילדים שלכם היא טבעית. אבל מה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה? מה אמור לגרום לכם לחשוד שהם מעורבים בפעילות בעייתית כלהשיא? שהם עושים דברים שעלולים לסבך אותם או לפגוע בהם? הנה כמה סימנים כאלו. הראשון, הילד חוזר בשעות מאוחרות בלי הסבר מספיק טוב בשבילכם. הוא עם עיניים אדומות לעתים קרובות והוא לא מרבה לישון. עוד סימן שצריך להדליק נורה אדומה – הוא עצבני ומגיב פיזית ומילולית באלימות. כמובן שכל זה מגיע בדרך כלל עם נסיגה בלימודים, יכול להיות עם מדווחים על אלימות בבית הספר או כל דבר אחר.

חקירות נוער – מה עושה משרד חקירות?

משרד חקירות יבדקו מה הילד עושה בזמן הזה שאתם לא יודעים מה איתו. חשוב שתדעו שמעקב וחקירה סמויה במרחב בציבורי הם חוקיים, וזה מה שעושה החוקר – מצלם, מתעד, עוקב, בודק, מה הם עושים? עם מי הם עושים? במה הם מעורבים ובכלל, על מנת לספק לכם תמונה מלאה של המצב.

למה לא לחקור לבד?

יש הורים שיגידו: "נו, את כל זה אני יכול לעשות לבד" אז זהו שלא… בני נוער שעוסקים בפעילות בעייתית נזהרים מאוד, פעולה אחת לא נכונה מצדכם והם עלולים לחשוד בכם או לגלות אתכם. מיותר לציין שהאמון ביניכם ייעלם והמצב יהיה עוד הרבה יותר גרוע.

אם אתם צריכים משרד חקירות מקצועי, אנחנו בויצמן יער – משרד חקירות נשמח
לעשות עבורכם עבודה מדויקת, רגישה וכזו שתסייע לכם לפתור את הבעיה וכמה שיותר
מהר.

צרו קשר עוד היום לייעוץ חינם: 035627777

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    Contact