חקירות נוער

פעם והיום

אם נהיה כנים, גם ההורים שלנו עברו אתנו לא מעט כשהיינו בגילאי הטיפש עשרה. אבל הפיתויים שיש היום, ההשפעות השליליות שיש סביב הילדים שלנו, כמויות הסמים והאפשרות להשיג אותם בקלות רבה כל כך, האלימות הגואה, כל אלו לא היו פעם בטח לא כמות שיש היום. אז בשביל לדעת שהם בסדר, שאף אחד לא מנצל אותם ושהם לא עושים שטויות שעלולות לפגוע בהם, אתם צריכים מומחה חקירות נוער.

מתי נדלקת נורה אדומה?

הדאגה התמידית לילדים שלכם היא טבעית. אבל מה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה? מה אמור לגרום לכם לחשוד שהם מעורבים בפעילות בעייתית כלהשיא? שהם עושים דברים שעלולים לסבך אותם או לפגוע בהם? הנה כמה סימנים כאלו. הראשון, הילד חוזר בשעות מאוחרות בלי הסבר מספיק טוב בשבילכם. הוא עם עיניים אדומות לעתים קרובות והוא לא מרבה לישון. עוד סימן שצריך להדליק נורה אדומה – הוא עצבני ומגיב פיזית ומילולית באלימות. כמובן שכל זה מגיע בדרך כלל עם נסיגה בלימודים, יכול להיות עם מדווחים על אלימות בבית הספר או כל דבר אחר.

חקירות נוער – מה עושה משרד חקירות?

משרד חקירות יבדקו מה הילד עושה בזמן הזה שאתם לא יודעים מה איתו. חשוב שתדעו שמעקב וחקירה סמויה במרחב בציבורי הם חוקיים, וזה מה שעושה החוקר – מצלם, מתעד, עוקב, בודק, מה הם עושים? עם מי הם עושים? במה הם מעורבים ובכלל, על מנת לספק לכם תמונה מלאה של המצב.

למה לא לחקור לבד?

יש הורים שיגידו: "נו, את כל זה אני יכול לעשות לבד" אז זהו שלא… בני נוער שעוסקים בפעילות בעייתית נזהרים מאוד, פעולה אחת לא נכונה מצדכם והם עלולים לחשוד בכם או לגלות אתכם. מיותר לציין שהאמון ביניכם ייעלם והמצב יהיה עוד הרבה יותר גרוע.

אם אתם צריכים משרד חקירות מקצועי, אנחנו בויצמן יער – משרד חקירות נשמח
לעשות עבורכם עבודה מדויקת, רגישה וכזו שתסייע לכם לפתור את הבעיה וכמה שיותר
מהר.

צרו קשר עוד היום לייעוץ חינם: 035627777

חוקר פרטי מומלץ

חוקר פרטי מומלץ, מבצע חקירות עבור קהל לקוחות מגוון. הוא מחפש ומוצא מידע סמוי וחסוי עבור אנשים פרטיים, גופים פיננסים, עסקים, מוסדות ציבור וממשל ועוד. הוא משתמש בשיטות שונות שבעזרתם הוא אוסף מידע ללקוח. כל שיטות החקירה נעשות על פי החוק ובסופה הוא מציג דו"ח מסודר. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" המקצועית והמנוסה.   […]

באיזה מקרים מבצעים חקירה כלכלית?

ירושה – אנשים מבוגרים אשר מסיבה מסוימת מעוניינים להוריש סכום מסוים של כסף או רכוש ספציפי לאדם שאינו נמצא ברשימת היורשים החוקיים, יכול לנסות להסתיר את הרכוש או את הכספים. גירושין –בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין לא תמיד מיידעים את בני זוגם אודות רכוש מסוים שיש להם

חקירות פרטיות בגידות

חקירות אישות נותנות מענה ותשובות ברורות הן בפן האישי והן בפן העסקי, בכך שהם מספקות תשובות ברורות הן לעניין הבגידה (במגבלות הקיימות בחוק ) והן בכל הקשור לאיתור רכוש או נכסים שהועלמו מבן הזוג.

מתי יש צורך בחקירה כלכלית

עסקאות מיזוג – לפני ביצוע עסקת מיזוג עם בעליה של חברה אחרת, בכדי להיות בטוחים שיש לכם את כל המידע לגבי הנכסים שנמצאים בבעלות אותה חברה . חובות כספיים – במקרה של חוב כספי שצריך לממש, חוקר כלכלי ימפה את עסקיו ונכסיו של בעל החוב, אז ניתן לעקל אותם למימוש החוב.

חוקרים פרטיים מורשים

  מומלץ לקבל שירות מקצועי מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת המוניטין. היא פועלת בארץ ובחו"ל. חוקריה הפרטיים הינם ותיקים בתחום ופועלים על פי החוק. מידע המושג בדרך חוקית קביל בבתי משפט וניתן לעשות בו שימוש בהזדמנויות שונות.  במידת הצורך, הם יגיעו למתן עדויות בבתי משפט כדי לסייע ללקוח בתביעתו.   חוקר פרטי – שיטות עבודה […]

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי.  

האזנות סתר

בדיקת האזנות סתר היא בדיקה מקיפה, ובמהלכה נבדקים פרמטרים שונים תוך חיפוש אחר האזנות הן האזנות קוויות קרי על גבי טלפון נייח או נייד והן האזנות נפחיות כלומר מתקני האזנה שהוטמנו בחלל החדר בקירות או תקרה או בכל מקום אפשרי באזור נשוא הבדיקה.  

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי

חקירת איתור נכסים

לפני כניסה לשותפות  עם גורם לא מוכר, בדיקת הנכסים של אותו גוף תסייע לכם להחליט האם מדובר בגורם רציני ויציב שכדאי להתקשר איתו.  הסכם ממון – בכדי לדעת האם מה שמבטיח בן הזוג הוא ריאלי נין לבדוק בצורה דיסקרטית איזה נכסים יש או אין לבן הזוג המיועד.  

סוגי מעקבים

מעקבים המבוצעים במסגרת חקירה כלכלית אודות האובייקט – במעקבים מסוג זה, ייבחנו עיסוקיו השונים של אובייקט החקירה, כמו גם ביקורים ופגישות שלו בגופים פיננסיים שונים (כדוגמת בנקים, למשל). מעקבים המבוצעים במסגרת איסוף מידע עסקי – מעקבים מסוג זה יעסקו בזיהוי השותפים העסקיים של המתחרה (למשל, לקוחות, ספקים, משקיעים וכד').

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים