חקירות הונאה

מהי בכלל הונאה?

כדי להבין מהן חקירות הונאה יש צורך להבין תחילה מהי הונאה, שכן זהו מושג נפוץ מאוד אך עדיין לא ברור לאנשים רבים שלעתים אפילו לא יודעים שהם בתוך תרמית אחת גדולה.

הונאה היא ניצול אי הידע או יש לומר התמימות של אדם מסוים, כדי לגנוב ממנו, כאשר הגניבה יכולה להיות כסף או כל דבר אחר בעל ערך רב, לרוב כספי. ההונאה יכולה להיות על ידי אדם אחד, היא יכולה להיות על ידי בעל מקצוע מסוים והיא גם יכולה להיות על ידי גוף גדול, כאשר נפוץ מאוד שהונאות מתבצעות על ידי חברות קש, כלומר חברות שנפתחו בעיקר למען מטרה זו.

איך אפשר לטפל במקרה הונאה?

כדי לטפל במקרים עגומים אלו יש צורך לפנות למשרד חקירות , על מנת לטפל בבעיה באופן אישי ויסודי . חקירות הונאה הן חלק מההתמחויות שלנו כאשר לצערנו מדובר במקרים נפוצים מאוד במדינת ישראל. אנשים רבים ותמימים בעיקר זוגות צעירים, בני הגיל השלישי ועוד אוכלוסיות רבות נקלעות למצבים של תרמית והונאה שיכולים לעתים לעלות להם בכסף רב כאשר ההשלכות על המשך חייהם יכולות להיות הרסניות. כדי להתחיל את הטיפול במקרים אלו לפנות לחוקר הונאות ולספק את כל המידע שיש בידיכם.

הבנת הפרטים והמשך חקירה

אחרי שנקבל מכם את כל הפרטים לגבי ההונאה שעברתם, אנו מיד נתחיל לחקור, כמובן שההוכחות שיש לכם כמו מסמכים שונים או הקלטות, יכולים לעזור לנו מאוד, אם כי יש צורך בעיקר בראיות שיעמדו במבחן משפטי .לויצמן יער חקירות יש מגוון שיטות פעולה מקצועיות המאפשרות להמציא לבית המשפט ראיות אמיתיות התומכות ומעגנות את מעשה המרמה והעוול שנגרם לכם, חשוב לציין שהשירות שאנו מציעים כולל הצגת הראיות ועדות במידת הצורך בבית משפט. אנו מפעילים את כל היכולות שלנו והן רבות כמובן במסגרת החוק.

פנו למשרד חקירות מקצועי

אחרי שעוברים מקרה של הונאה, אין ספק שההרגשה הפנימית יכולה להיות הרסנית. בסופו של דבר אתם מאבדים אמון בכל אדם שמציע לכם עזרה והחשדנות פשוט לא יורדת.

אנו במשרד חקירות ויצמן יער מבטיחים לכם דיסקרטיות מוחלטת, יחס אישי ומקצועיות ללא פשרות. אם נפלתם קורבן לתרגיל הונאה, צרו קשר עימנו ונדאג שהצדק ייצא לאור.

ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון – 03-5627777 ונשמח לעמוד לשירותכם.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    צור קשר