חקירות הונאה

מהי בכלל הונאה?

כדי להבין מהן חקירות הונאה יש צורך להבין תחילה מהי הונאה, שכן זהו מושג נפוץ מאוד אך עדיין לא ברור לאנשים רבים שלעתים אפילו לא יודעים שהם בתוך תרמית אחת גדולה.

הונאה היא ניצול אי הידע או יש לומר התמימות של אדם מסוים, כדי לגנוב ממנו, כאשר הגניבה יכולה להיות כסף או כל דבר אחר בעל ערך רב, לרוב כספי. ההונאה יכולה להיות על ידי אדם אחד, היא יכולה להיות על ידי בעל מקצוע מסוים והיא גם יכולה להיות על ידי גוף גדול, כאשר נפוץ מאוד שהונאות מתבצעות על ידי חברות קש, כלומר חברות שנפתחו בעיקר למען מטרה זו.

איך אפשר לטפל במקרה הונאה?

כדי לטפל במקרים עגומים אלו יש צורך לפנות למשרד חקירות , על מנת לטפל בבעיה באופן אישי ויסודי . חקירות הונאה הן חלק מההתמחויות שלנו כאשר לצערנו מדובר במקרים נפוצים מאוד במדינת ישראל. אנשים רבים ותמימים בעיקר זוגות צעירים, בני הגיל השלישי ועוד אוכלוסיות רבות נקלעות למצבים של תרמית והונאה שיכולים לעתים לעלות להם בכסף רב כאשר ההשלכות על המשך חייהם יכולות להיות הרסניות. כדי להתחיל את הטיפול במקרים אלו לפנות לחוקר הונאות ולספק את כל המידע שיש בידיכם.

הבנת הפרטים והמשך חקירה

אחרי שנקבל מכם את כל הפרטים לגבי ההונאה שעברתם, אנו מיד נתחיל לחקור, כמובן שההוכחות שיש לכם כמו מסמכים שונים או הקלטות, יכולים לעזור לנו מאוד, אם כי יש צורך בעיקר בראיות שיעמדו במבחן משפטי .לויצמן יער חקירות יש מגוון שיטות פעולה מקצועיות המאפשרות להמציא לבית המשפט ראיות אמיתיות התומכות ומעגנות את מעשה המרמה והעוול שנגרם לכם, חשוב לציין שהשירות שאנו מציעים כולל הצגת הראיות ועדות במידת הצורך בבית משפט. אנו מפעילים את כל היכולות שלנו והן רבות כמובן במסגרת החוק.

פנו למשרד חקירות מקצועי

אחרי שעוברים מקרה של הונאה, אין ספק שההרגשה הפנימית יכולה להיות הרסנית. בסופו של דבר אתם מאבדים אמון בכל אדם שמציע לכם עזרה והחשדנות פשוט לא יורדת.

אנו במשרד חקירות ויצמן יער מבטיחים לכם דיסקרטיות מוחלטת, יחס אישי ומקצועיות ללא פשרות. אם נפלתם קורבן לתרגיל הונאה, צרו קשר עימנו ונדאג שהצדק ייצא לאור.

ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון – 03-5627777 ונשמח לעמוד לשירותכם.

האזנות סתר

בדיקת האזנות סתר היא בדיקה מקיפה, ובמהלכה נבדקים פרמטרים שונים תוך חיפוש אחר האזנות הן האזנות קוויות קרי על גבי טלפון נייח או נייד והן האזנות נפחיות כלומר מתקני האזנה שהוטמנו בחלל החדר בקירות או תקרה או בכל מקום אפשרי באזור נשוא הבדיקה.  

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי

האזנות סתר לטלפון נייד

אנו נבדוק ובמידה ונאתר מכשירי ציתות נדווח לכם על כך, ואף נסיר לבקשתכם את התוכנה שבאמצעותה האזינו למכשיר שלכם ואו נייעץ לכם כיצד ובאיזה מהלכים לנקוט בעקבות גילויי העובדה שהאזינו לכם.  

חוקר פרטי מומלצים

מומלץ לקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת המוניטין. היא מבצעת חקירות בכל אזורי הארץ ובנוסף, חקירות בינלאומיות. בין שירותיה ניתן למצוא: גילוי האזנת סתר, טיפול באבטחת מידע, בדיקות רקע למועמדים שונים ועוד. בסיום כל חקירה היא תגיש דו"ח מהימן שניתן להשתמש בו לצרכים שונים. היא תוכל להגן עליו בבית משפט ובכל מקום שיידרש. היות […]

איסוף מודיעין עסקי

איסוף מודיעין עסקי – להצלחת העסק שלכם ויצמן יער הוא משרד חקירות המתמחה בתחום המודיעין העסקי. אנו מעסיקים חוקרים פרטיים אשר יש ברשותם את כל הידע והמשאבים לאתר את כל המידע הדרוש לכם כדי להתקדם: מידע על מתחרים – איסוף מידע אודות פעולות של מתחרים על מנת שתוכלו להיות תמיד צעד אחד לפניהם. מידע על מתחרים […]

מתי יש צורך בחקירה כלכלית

עסקאות מיזוג – לפני ביצוע עסקת מיזוג עם בעליה של חברה אחרת, בכדי להיות בטוחים שיש לכם את כל המידע לגבי הנכסים שנמצאים בבעלות אותה חברה . חובות כספיים – במקרה של חוב כספי שצריך לממש, חוקר כלכלי ימפה את עסקיו ונכסיו של בעל החוב, אז ניתן לעקל אותם למימוש החוב.

מתי כדאי להזמין חקירת איתור נכסים?

 בעת גירושין – בני זוג שמחליטים להיפרד צריכים לחלק ביניהם את הרכוש. אם מתעורר חשד שלאחד מבני הזוג יש רכוש או נכסים שהוא לא דיווח עליהם. כאשר צריך לחלק ירושה- על מנת להיות בטוחים שאכן מחלקים את כל הרכוש ושאותו אדם שנפטר לא החזיק ברכוש או בנכסים נוספים בארץ ובחו"ל .

חברות מודיעין עסקי מובילות

מודיעין עסקי מיועד ללקוחות עסקיים הפועלים בתחומים שונים. הוא מספק מידע חשוב הנדרש למטרותיהן השונות שאינו תמיד נמצא ברשותם. את המידע מלקטים החוקרים בדרכים שונות כולל באינטרנט. הוא מסייע למקבל אותו לקבל החלטות אופרטיביות ואחרות. חברת "ויצמן יער חקירות" מתמחה במתן שירותים מורכבים ויכולה לסייע רבות בנושא. ויצמן יער – משרד חקירות שמביא תוצאות ויצמן […]

חקירת איתור נכסים

לפני כניסה לשותפות  עם גורם לא מוכר, בדיקת הנכסים של אותו גוף תסייע לכם להחליט האם מדובר בגורם רציני ויציב שכדאי להתקשר איתו.  הסכם ממון – בכדי לדעת האם מה שמבטיח בן הזוג הוא ריאלי נין לבדוק בצורה דיסקרטית איזה נכסים יש או אין לבן הזוג המיועד.  

חברות מודיעין עסקי

חברות מודיעין עסקי מבצעות חקירות מורכבות ללקוחות מגוונים ומספקות דו"חות מפורטים בגינם. מידע חסוי הינו חשוב ומוסיף כוח עוצמה נוספת למקבלו. המידע מושג באמצעים שונים כולל באמצעות האינטרנט. כל דרכי החקירה הינם חוקיים ועובדה זאת הופכת אותם לקבילים בבתי משפט ועוד. ניתן לקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון. מודיעין עסקי – בעל חשיבות […]

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים