חקירות אישות

הוכחת בגידה

על פי הפסיקה של היום הוכחת בגידה כפי שדורש בית הדין הרבני "כמכחול בקסט" לא אפשרי,עקב מגבלות החוק שכן לא ניתן לצלם בני זוג בתוך הבית ומדובר בפגיעה חמורה בצנעת הפרט שלהם, יתרה מכך גם צילום של זוג מתבודד במכונית בחוף הים עשוי על פי הפסיקה היום להיחשב כפגיעה בצנעת הפרט.

במצב הדברים משרד חקירות יכול לספק ללקוח בעיקר ראיות נסיבתיות כגון: "נכנסו למלון", "האורות נכבו" וכדומה, ראיות שאינן מספיקות להגדרה "כמכחול בקסט" כפי שדורש בית הדין הרבני .עולה מכך כי כיום חקירות אישות להוכחת בגידה של בן זוג משמשות יותר על מנת לספק סקרנות או להוכחת חוסר תום לב מצידו של בן הזוג הבוגד ומטבע הדברים משקלן כגורם מכריע בבית הדין פוחת.

בדיקת עסקים ורכוש

מאידך, חקירות אישות שנועדו לבדוק איזה עסקים יש לבן הזוג, איזה רכוש או נכסים צבר, ובאיזה חברות רכש מניות ללא ידיעת בן הזוג, נעשות יותר ויותר אפקטיביות, וזאת נוכח העובדה שבמקרים רבים מסתיר בן הזוג או בת הזוג נתונים אלה מבן זוגו.

במקרים רבים בן הזוג הנבגד מתעורר לשחר חדש שבו במפתיע מודיע לו בן הזוג על רצונו להתגרש, והוא או היא ,מגלים לפתע שאין להם מושג קלוש על עסקיו או הכנסותיו על בן הזוג שמטבע הדברים מבקש לצאת לקשר החדש עם מקסימום רכוש ונכסים שאותם העלים במשך השנים מבן זוגו.

חקירות אישות בהן מתמחה משרד ויצמן יער חקירות נותנות מענה ותשובות ברורות הן בפן האישי והן בפן העסקי, בכך שהם מספקות תשובות ברורות הן לעניין הבגידה (במגבלות שתוארו לעיל) והן בכל הקשור לאיתור רכוש או נכסים שהועלמו מבן הזוג.

חוקר פרטי בגידות מיומן

חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות מספק שירותיו לבני זוג וללקוחות אחרים בכל הארץ. בגידות פוגעות במערכת היחסים של זוגות נשואים ואחרים וכאשר אחד מבני זוג חושד הוא מבקש לערוך את החקירות. את המידע המבוקש אוספים בשלל אמצעים. גם מידע השולל חשד חשוב למערכת היחסים. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות"  המתמחה בחקירות אישיות אלו.

חקירות פרטיות בגידות

חקירות אישות נותנות מענה ותשובות ברורות הן בפן האישי והן בפן העסקי, בכך שהם מספקות תשובות ברורות הן לעניין הבגידה (במגבלות הקיימות בחוק ) והן בכל הקשור לאיתור רכוש או נכסים שהועלמו מבן הזוג.

חקירת בגידות

קיימות סיטואציות שונות בחיי בני זוג בהן מערכת החיים משתבשת עד לפירוק השותפות הקיימת. במקרים מסוימים יש מי מבני הזוג שאינו מרוצה ורוצה להיפרד. בשלב זה, נהוג לערוך חישובים כלכליים לפני התחלת התהליך ובמסגרתו מנסים לאתר רכוש הרשום על שם בן הזוג השני. אם יש חשד אזי החקירה הזאת חייבת להיעשות בצורה מקצועית כדי לאתר את כל הרכוש. מקרים אחרים קורים לאחר שהמשבר החל ויש תביעות הדדיות. חוקר פרטי המגויס למשימה הזאת ייפגש עם הלקוח ויקבל ממנו פרטים רלוונטיים וקצוות חוטים שיסייעו לו במטלה. עיקר החיפושים מתמקדים במאגרי מידע שונים הקיימים באינטרנט. על פי מספרי זהות, ואמצעים אחרים ניתן לחשוף רכוש והון מוסתר. יש חקירות סייבר מתוחכמות המסוגלות לגלות פרטים סמויים ועוד. גם תשאול מקורבים יכול לסייע בנסיבות שונות. לעיתים יש צורך לשלב מעקבים. הם מופעלים פחות בגלל שהם מסורבלים ויקרים, יחסית, ונעשים רק כאשר יש מידע ממוקד על חשד לנכס היכול להיות שייך לאובייקט. במעקבים אלו משתמשים במגוון מכשירים דוגמת מצלמות, משקפות ועוד. במקרים רבים, נדרשים מספר עוקבים המתחלפים בניהם כדי שהמעקב יהיה סביב השעון.

 

חוקר בגידות

חוקר בגידות, מספק שירותיו לבן זוג החושד ששותפו לחיים בוגד בו. הבעיה צפה ועולה אצל הלקוח לאחר מספר סימנים היכולים להעיד על פעילות כזאת. החוקר מבצע את החקירות בשיטות שונות כולל במעקבים. בסופן הוא מגיש דו"ח שבעליו יכול לנצלו למטרותיו. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון בתחום.

חוקר בגידות – איך מתבצע התהליך?

בחברת "ויצמן יער חקירות" מועסקים חוקרים פרטיים המתמחים בנושאים אלו ומומלץ לפנות אליה לקבלת שירות. תוצאות המעידות על קיום בגידות יכולות לסייע לתביעת גירושין. לחילופין, גם הסרת החשדות עקב אי גילוי ממצאים המוכיחים בגידה יכולה להביא להקלה ולחזרה לשגרת חיים. משום כך, כדאי לקבל שירות מהטובים ביותר מאחר ומדובר על מהלך העלול לשדרג/לשנות את החיים בצורה כזאת או אחרת.

בלש פרטי בגידות

חקירות בגידה – סימנים מחשידים

קיימים מספר סימנים אשר יכולים לעורר חשד אצל בין זוג. כך כאשר נוצרת התרחקות בלתי מוסברת, בהיעדרויות תכופות מהבית בתואנות שונות של עבודה או פגישות עם חברים, בעת שמתגלים סימנים וריחות על בגדים, בהקפדת בן הזוג על הופעה אישית שונה מבעבר, בעת גילוי פרץ שמחת חיים שאינו מוסבר דיו, ברגישות מיוחדת לטלפון הנייד והשגחה ישירה עליו כל העת. חיובים בלתי מוסברים בכרטיס אשראי או משיכת מזומנים רבה על בסיס קבוע מעידים אף הם על מצב מיוחד. חוקר פרטי ירצה לברר את הנושאים הללו, לקבל מידע על פעילות שגרתית של האובייקט וכל מידע היכול לסייע לו לפתח כיווני חקירה חשובים. חקירות בגידה, נעשות בעיקר במעקבים ותצפיות. במרבית המקרים יידרשו מספר צוותי עיקוב תוך כדי שימוש בכלי רכב, במצלמות, במשקפות, במכשירי הקלטה ועוד. המעקבים נמשכים זמן רב, ולעיתים, נעשים סביב השעון. איסוף המידע חייב להתבצע על פי החוק ובעיקר, בהתאם לחוק המגן על כבוד וחופש האדם. אסור, לדוגמא, לצלם אדם בתוך מקום פרטי. כלומר: בני זוג שלכאורה בוגדים, יכולים להיות מצולמים בכניסה לצימר או ביציאה ממנו אבל לא בתוכו.

 

מעקבים בגידות

חקירות אישות נעשות לטובת בן זוג החושד ששותפו לחיים מסתיר ממנו רכוש משותף. הן נדרשות בסיטואציות שונות בחיי בני הזוג שרובן ככולן מורכבות. איתור רכוש והון כזה עלול להיות מסובך בגלל ניסיונות ההסתרה. יחד עם זאת, חוקר פרטי יודע לעשות שימוש בשיטות איתור וחקירה מתקדמות ושונות ולהביא תוצאות חשובות ללקוח. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון.

חקירות אישות – למה צריך אותן?

מומלץ לקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות"  המקצועית. המידע הנמסר הושג בדרך חוקית ויכול לשמש לצרכים שונים כולל לתביעת לגירושין. ברשותה תשתית מקצועית, ידע רב וניסיון מצטבר מעשרות מקרים של חקירות מגוונות. היא תשמח להעמיד כל אלו לכל לקוח חדש.

מחפשים בלש פרטי בגידות ? הגעתם למקום הנכון

חברת "יער ויצמן חקירות" מתמחה, בין היתר, בתחום המורכב של חקירות אישות. מומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. למשרד יש קשרים רבים בחו"ל ובעזרת שיתופי פעולה עם משרדים בארצות שונות ניתן לאתר גם רכוש בחו"ל. מציאת רכוש מוסתר יכול לסייע רבות מבחינה כלכלית לאנשים מעוטי יכולת ואף יהיה תמורה הולמת גם מבחינת הצדק. לכן, כדאי להשקיע בשירות יעיל ומקצועי.

 

חקירות בגידה

חקירות בגידה נועדו לספק לבן זוג חשדן מידע סמוי על פעילות השותף לחיים. מערכת היחסים של בני זוג חשובה מאוד וכאשר יש חשד לבגידות חשוב לבדוק את הנושא. המידע מובא על ידי החוקר וישמש את הלקוח לצרכיו. לעיתים, מידע המאשש את החשדות יכול להוביל לפירוק מערכת הנישואין, אבל גם הפרכת החשד יכולה להועיל. חברת "ויצמן יער חקירות" מיומנת בחקירות מעין אלו.

בלש פרטי בגידות שפועל על פי החוק

פעילות בניגוד לחוק עלולה לסבך את החוקר הפרטי בעבירות פליליות, ובנוסף, כל הראיות שהושגו תהיינה בלתי חוקיות ולא תוכרנה בבית המשפט, לכן, יש להקפיד בעת הזמנת העבודה על עניין חשוב זה. בסיום כל חקירה יוגש דו"ח על ידי חוקר מחברת "ויצמן יער חקירות" וייעשה בו שימוש על פי הצרכים ובהתאם לנסיבות. הדו"ח קביל במוסדות משפטים שונים כולל בתי דין לענייני משפחה והחוקר יכול להעיד בשבועה על תוכנו.

עלות חוקר פרטי בגידות

חוקר בגידות יקבל את התיק וייפגש עם הלקוח מתוך כוונה לקבל פרטים שונים ומידע היכול לסייע לו בחקירה. ראשית התשאול הוא לגבי הסימנים המטרידים שהתגלו. הם יכולים להיות מגוונים ובין היתר: רכישות מוגזמות בכרטיסי אשראי או הוצאת כספים במזומן מהחשבונות ללא הסבר הגיוני, סימנים וריחות על בגדים, פרץ שמחת חיים שאינה ברורה מאליה, שמירה צמודה על הטלפון הנייד, היעדרות מהבית בשעות לא שגרתיות ועוד. החוקר ירצה לקבל מידע על סדר היום של בן הזוג, פעילויותיו השגרתיות והאחרות ועוד. כל אלו במטרה למצוא כיווני חקירה חשובים. לאחר מכן, יתחיל במעקב סביב השעון או בשעות הנחשדות כשעות בהן הוא מתראה עם בן זוג אחר. המעקבים מתנהלים, לרוב, סביב השעון ונדרשים להם מספר עוקבים המתחלפים בניהם. הרצון הוא לא לפספס את הרגע המחשיד כמו: נשיקות וגילויי חיבה רומנטיים וכדומה. החקירה חייבת להתנהל על פי החוק הקיים של שמירה על כבוד האדם וחירותו. לכן, לא ניתן לצלם או להיכנס לחדר או בית פרטי מחשש לפגיעה בפרטיות. מה שניתן לעשות זה צילום של הזוג הנכנס בשעה מסוימת ויוצא באחרת. תיעוד כזה הוא נסיבתי ויכול להעיד על קיום קשר רומנטי ומיני ועוד. בסוף החקירה יספק חוקר בגידות דו"ח מסודר המלווה בצילומים, הקלטות ותיעודים שונים.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    צור קשר