חקירות אישות

הוכחת בגידה

על פי הפסיקה של היום הוכחת בגידה כפי שדורש בית הדין הרבני "כמכחול בקסט" לא אפשרי,עקב מגבלות החוק שכן לא ניתן לצלם בני זוג בתוך הבית ומדובר בפגיעה חמורה בצנעת הפרט שלהם, יתרה מכך גם צילום של זוג מתבודד במכונית בחוף הים עשוי על פי הפסיקה היום להיחשב כפגיעה בצנעת הפרט.

במצב הדברים משרד חקירות יכול לספק ללקוח בעיקר ראיות נסיבתיות כגון: "נכנסו למלון", "האורות נכבו" וכדומה, ראיות שאינן מספיקות להגדרה "כמכחול בקסט" כפי שדורש בית הדין הרבני .עולה מכך כי כיום חקירות אישות להוכחת בגידה של בן זוג משמשות יותר על מנת לספק סקרנות או להוכחת חוסר תום לב מצידו של בן הזוג הבוגד ומטבע הדברים משקלן כגורם מכריע בבית הדין פוחת.

בדיקת עסקים ורכוש

מאידך, חקירות אישות שנועדו לבדוק איזה עסקים יש לבן הזוג, איזה רכוש או נכסים צבר, ובאיזה חברות רכש מניות ללא ידיעת בן הזוג, נעשות יותר ויותר אפקטיביות, וזאת נוכח העובדה שבמקרים רבים מסתיר בן הזוג או בת הזוג נתונים אלה מבן זוגו.

במקרים רבים בן הזוג הנבגד מתעורר לשחר חדש שבו במפתיע מודיע לו בן הזוג על רצונו להתגרש, והוא או היא ,מגלים לפתע שאין להם מושג קלוש על עסקיו או הכנסותיו על בן הזוג שמטבע הדברים מבקש לצאת לקשר החדש עם מקסימום רכוש ונכסים שאותם העלים במשך השנים מבן זוגו.

חקירות אישות בהן מתמחה משרד ויצמן יער חקירות נותנות מענה ותשובות ברורות הן בפן האישי והן בפן העסקי, בכך שהם מספקות תשובות ברורות הן לעניין הבגידה (במגבלות שתוארו לעיל) והן בכל הקשור לאיתור רכוש או נכסים שהועלמו מבן הזוג.

חוקר פרטי בגידות מיומן

חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות מספק שירותיו לבני זוג וללקוחות אחרים בכל הארץ. בגידות פוגעות במערכת היחסים של זוגות נשואים ואחרים וכאשר אחד מבני זוג חושד הוא מבקש לערוך את החקירות. את המידע המבוקש אוספים בשלל אמצעים. גם מידע השולל חשד חשוב למערכת היחסים. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות"  המתמחה בחקירות אישיות אלו.

 

חוקר פרטי בגידות – מידע דיסקרטי

חוקר פרטי בגידות ירצה לקבל את כל המידע הנדרש שיסייע לו לבצע חקירה ממצה ומקיפה. הוא ייפגש עם הלקוח ויבין ממנו על החשדות בגללן נדרשת החקירה. קיימים אלמנטים מחשידים רבים. שיחות טלפון מוסתרות, רגישות למכשיר והיצמדות אליו, היעלמויות תכופות ובלתי מוסברות מהבית, פרץ התלהבות ושמחת חיים שאינו מוסבר דיו, שיפור ההופעה, ריחות וסימנים אחרים על בגדים, הוצאת כספים רבה מדי בכרטיסי אשראי ועוד. החוקר ירצה לקבל מידע על שגרת היום של בן הזוג, על תחביבים ופעילויות נוספות שלו. החקירה יכולה להיות לגבי בגידות אבל גם משולבת בחיפוש כספים ורכוש שאולי מוסתר על ידו. הכול על פי בקשת הלקוח. חיפוש מידע על רכוש שהוא מסתיר נעשה, בין היתר, באמצעות האינטרנט. ניתן להגיע למאגרי מידע המספקים נתונים על רכוש, פוליסות ביטוח ופיננסים סמויים נוספים. שיטה מקובלת, ולרוב, הכרחית היא מעקבים ותצפיות הנערכים לאורך שעות מסוימות, ולעיתים, סביב השעון. ברשות החוקר אמצעי מעקב מגוונים כולל כלי רכב  מסוגים שונים, משקפות, מצלמות, מכשירי הקלטה ועוד. חוק כבוד האדם וחירותו מגביל את האפשרויות. יש צורך לאסוף את המידע תוך כדי שמירה כללים אתיים שונים. אחת המשמעויות היא שלא ניתן לצלם ולהביא הוכחות מתוך חדר בו מתקיים המפגש. אלא, רק להביא תיעוד וצילום לפני כניסה משותפת לצימר ולאחריה. כמו כן, קיים איסור לבצוע הקלטות המוגדרות כלא חוקיות וכדומה.

 

משרד חקירות בגידות מקצועי

מומלץ לקבל שירות מחברת "ויצמן יער חקירות"  המקצועית. המידע הנמסר הושג בדרך חוקית ויכול לשמש לצרכים שונים כולל לתביעת לגירושין. ברשותה תשתית מקצועית, ידע רב וניסיון מצטבר מעשרות מקרים של חקירות מגוונות. היא תשמח להעמיד כל אלו לכל לקוח חדש.

 

מעקבים בגידות

חקירות אישות נעשות לטובת בן זוג החושד ששותפו לחיים מסתיר ממנו רכוש משותף. הן נדרשות בסיטואציות שונות בחיי בני הזוג שרובן ככולן מורכבות. איתור רכוש והון כזה עלול להיות מסובך בגלל ניסיונות ההסתרה. יחד עם זאת, חוקר פרטי יודע לעשות שימוש בשיטות איתור וחקירה מתקדמות ושונות ולהביא תוצאות חשובות ללקוח. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון.

 

חקירות אישות – למה צריך אותן?

קיימות סיטואציות שונות בחיי בני זוג בהן מערכת החיים משתבשת עד לפירוק השותפות הקיימת. במקרים מסוימים יש מי מבני הזוג שאינו מרוצה ורוצה להיפרד. בשלב זה, נהוג לערוך חישובים כלכליים לפני התחלת התהליך ובמסגרתו מנסים לאתר רכוש הרשום על שם בן הזוג השני. אם יש חשד אזי החקירה הזאת חייבת להיעשות בצורה מקצועית כדי לאתר את כל הרכוש. מקרים אחרים קורים לאחר שהמשבר החל ויש תביעות הדדיות. חוקר פרטי המגויס למשימה הזאת ייפגש עם הלקוח ויקבל ממנו פרטים רלוונטיים וקצוות חוטים שיסייעו לו במטלה. עיקר החיפושים מתמקדים במאגרי מידע שונים הקיימים באינטרנט. על פי מספרי זהות, ואמצעים אחרים ניתן לחשוף רכוש והון מוסתר. יש חקירות סייבר מתוחכמות המסוגלות לגלות פרטים סמויים ועוד. גם תשאול מקורבים יכול לסייע בנסיבות שונות. לעיתים יש צורך לשלב מעקבים. הם מופעלים פחות בגלל שהם מסורבלים ויקרים, יחסית, ונעשים רק כאשר יש מידע ממוקד על חשד לנכס היכול להיות שייך לאובייקט. במעקבים אלו משתמשים במגוון מכשירים דוגמת מצלמות, משקפות ועוד. במקרים רבים, נדרשים מספר עוקבים המתחלפים בניהם כדי שהמעקב יהיה סביב השעון.

 

מחפשים בלש פרטי בגידות ? הגעתם למקום הנכון

חברת "יער ויצמן חקירות" מתמחה, בין היתר, בתחום המורכב של חקירות אישות. מומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. למשרד יש קשרים רבים בחו"ל ובעזרת שיתופי פעולה עם משרדים בארצות שונות ניתן לאתר גם רכוש בחו"ל. מציאת רכוש מוסתר יכול לסייע רבות מבחינה כלכלית לאנשים מעוטי יכולת ואף יהיה תמורה הולמת גם מבחינת הצדק. לכן, כדאי להשקיע בשירות יעיל ומקצועי.

 

חוקר בגידות

חוקר בגידות, מספק שירותיו לבן זוג החושד ששותפו לחיים בוגד בו. הבעיה צפה ועולה אצל הלקוח לאחר מספר סימנים היכולים להעיד על פעילות כזאת. החוקר מבצע את החקירות בשיטות שונות כולל במעקבים. בסופן הוא מגיש דו"ח שבעליו יכול לנצלו למטרותיו. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון בתחום.

 

חוקר בגידות – איך מתבצע התהליך?

חוקר בגידות יקבל את התיק וייפגש עם הלקוח מתוך כוונה לקבל פרטים שונים ומידע היכול לסייע לו בחקירה. ראשית התשאול הוא לגבי הסימנים המטרידים שהתגלו. הם יכולים להיות מגוונים ובין היתר: רכישות מוגזמות בכרטיסי אשראי או הוצאת כספים במזומן מהחשבונות ללא הסבר הגיוני, סימנים וריחות על בגדים, פרץ שמחת חיים שאינה ברורה מאליה, שמירה צמודה על הטלפון הנייד, היעדרות מהבית בשעות לא שגרתיות ועוד. החוקר ירצה לקבל מידע על סדר היום של בן הזוג, פעילויותיו השגרתיות והאחרות ועוד. כל אלו במטרה למצוא כיווני חקירה חשובים. לאחר מכן, יתחיל במעקב סביב השעון או בשעות הנחשדות כשעות בהן הוא מתראה עם בן זוג אחר. המעקבים מתנהלים, לרוב, סביב השעון ונדרשים להם מספר עוקבים המתחלפים בניהם. הרצון הוא לא לפספס את הרגע המחשיד כמו: נשיקות וגילויי חיבה רומנטיים וכדומה. החקירה חייבת להתנהל על פי החוק הקיים של שמירה על כבוד האדם וחירותו. לכן, לא ניתן לצלם או להיכנס לחדר או בית פרטי מחשש לפגיעה בפרטיות. מה שניתן לעשות זה צילום של הזוג הנכנס בשעה מסוימת ויוצא באחרת. תיעוד כזה הוא נסיבתי ויכול להעיד על קיום קשר רומנטי ומיני ועוד. בסוף החקירה יספק חוקר בגידות דו"ח מסודר המלווה בצילומים, הקלטות ותיעודים שונים.

 

חוקר פרטי בגידה שחותר להגיע לאמת

בחברת "ויצמן יער חקירות" מועסקים חוקרים פרטיים המתמחים בנושאים אלו ומומלץ לפנות אליה לקבלת שירות. תוצאות המעידות על קיום בגידות יכולות לסייע לתביעת גירושין. לחילופין, גם הסרת החשדות עקב אי גילוי ממצאים המוכיחים בגידה יכולה להביא להקלה ולחזרה לשגרת חיים. משום כך, כדאי לקבל שירות מהטובים ביותר מאחר ומדובר על מהלך העלול לשדרג/לשנות את החיים בצורה כזאת או אחרת.

 

חקירות בגידה

חקירות בגידה נועדו לספק לבן זוג חשדן מידע סמוי על פעילות השותף לחיים. מערכת היחסים של בני זוג חשובה מאוד וכאשר יש חשד לבגידות חשוב לבדוק את הנושא. המידע מובא על ידי החוקר וישמש את הלקוח לצרכיו. לעיתים, מידע המאשש את החשדות יכול להוביל לפירוק מערכת הנישואין, אבל גם הפרכת החשד יכולה להועיל. חברת "ויצמן יער חקירות" מיומנת בחקירות מעין אלו.

 

חקירות בגידה – סימנים מחשידים

קיימים מספר סימנים אשר יכולים לעורר חשד אצל בין זוג. כך כאשר נוצרת התרחקות בלתי מוסברת, בהיעדרויות תכופות מהבית בתואנות שונות של עבודה או פגישות עם חברים, בעת שמתגלים סימנים וריחות על בגדים, בהקפדת בן הזוג על הופעה אישית שונה מבעבר, בעת גילוי פרץ שמחת חיים שאינו מוסבר דיו, ברגישות מיוחדת לטלפון הנייד והשגחה ישירה עליו כל העת. חיובים בלתי מוסברים בכרטיס אשראי או משיכת מזומנים רבה על בסיס קבוע מעידים אף הם על מצב מיוחד. חוקר פרטי ירצה לברר את הנושאים הללו, לקבל מידע על פעילות שגרתית של האובייקט וכל מידע היכול לסייע לו לפתח כיווני חקירה חשובים. חקירות בגידה, נעשות בעיקר במעקבים ותצפיות. במרבית המקרים יידרשו מספר צוותי עיקוב תוך כדי שימוש בכלי רכב, במצלמות, במשקפות, במכשירי הקלטה ועוד. המעקבים נמשכים זמן רב, ולעיתים, נעשים סביב השעון. איסוף המידע חייב להתבצע על פי החוק ובעיקר, בהתאם לחוק המגן על כבוד וחופש האדם. אסור, לדוגמא, לצלם אדם בתוך מקום פרטי. כלומר: בני זוג שלכאורה בוגדים, יכולים להיות מצולמים בכניסה לצימר או ביציאה ממנו אבל לא בתוכו.

 

בלש פרטי בגידות שפועל על פי החוק

פעילות בניגוד לחוק עלולה לסבך את החוקר הפרטי בעבירות פליליות, ובנוסף, כל הראיות שהושגו תהיינה בלתי חוקיות ולא תוכרנה בבית המשפט, לכן, יש להקפיד בעת הזמנת העבודה על עניין חשוב זה. בסיום כל חקירה יוגש דו"ח על ידי חוקר מחברת "ויצמן יער חקירות" וייעשה בו שימוש על פי הצרכים ובהתאם לנסיבות. הדו"ח קביל במוסדות משפטים שונים כולל בתי דין לענייני משפחה והחוקר יכול להעיד בשבועה על תוכנו.

חקירת איתור נכסים

לפני כניסה לשותפות  עם גורם לא מוכר, בדיקת הנכסים של אותו גוף תסייע לכם להחליט האם מדובר בגורם רציני ויציב שכדאי להתקשר איתו.  הסכם ממון – בכדי לדעת האם מה שמבטיח בן הזוג הוא ריאלי נין לבדוק בצורה דיסקרטית איזה נכסים יש או אין לבן הזוג המיועד.  

כיצד מתנהל המעקב?

מעקב מקצועי מתבצעים, לרוב, בצוות המורכב משני עוקבים, אשר אחד מהם רוכב על אופנוע ואילו העוקב השני נוהג ברכב, וזאת, כדי להתכונן לאפשרות כי אובייקט המעקב יבחר להתנייד באופנים שונים, כמו גם לצורך הסתרת עצם המעקב מהאובייקט. בהתאם לכך, במקרים מסוימים, בעת הצורך, יבוצע מעקב רגלי, כאשר האובייקט יבחר לנוע בהליכה במקום בנסיעה

מתי יש צורך בחקירה כלכלית

עסקאות מיזוג – לפני ביצוע עסקת מיזוג עם בעליה של חברה אחרת, בכדי להיות בטוחים שיש לכם את כל המידע לגבי הנכסים שנמצאים בבעלות אותה חברה . חובות כספיים – במקרה של חוב כספי שצריך לממש, חוקר כלכלי ימפה את עסקיו ונכסיו של בעל החוב, אז ניתן לעקל אותם למימוש החוב.

סוגי מעקבים

מעקבים המבוצעים במסגרת חקירה כלכלית אודות האובייקט – במעקבים מסוג זה, ייבחנו עיסוקיו השונים של אובייקט החקירה, כמו גם ביקורים ופגישות שלו בגופים פיננסיים שונים (כדוגמת בנקים, למשל). מעקבים המבוצעים במסגרת איסוף מידע עסקי – מעקבים מסוג זה יעסקו בזיהוי השותפים העסקיים של המתחרה (למשל, לקוחות, ספקים, משקיעים וכד').

האזנות סתר לטלפון נייד

אנו נבדוק ובמידה ונאתר מכשירי ציתות נדווח לכם על כך, ואף נסיר לבקשתכם את התוכנה שבאמצעותה האזינו למכשיר שלכם ואו נייעץ לכם כיצד ובאיזה מהלכים לנקוט בעקבות גילויי העובדה שהאזינו לכם.  

האזנות סתר

בדיקת האזנות סתר היא בדיקה מקיפה, ובמהלכה נבדקים פרמטרים שונים תוך חיפוש אחר האזנות הן האזנות קוויות קרי על גבי טלפון נייח או נייד והן האזנות נפחיות כלומר מתקני האזנה שהוטמנו בחלל החדר בקירות או תקרה או בכל מקום אפשרי באזור נשוא הבדיקה.  

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי

מהי מטרתו הממוקדת של ביצוע מעקב?

המטרה המבוצעת בתיק היא תיעוד שגרת יומו של האובייקט הנעקב, למידת פעולותיו השונות המתבצעות במהלך זמן המעקב וקבלת אינדיקציות ופרטי מידע שונים הנוגעים לנעקב ולתיק החקירה. במהלך המעקבים תתועדנה בתמונות סטילס המבוצעות במצלמות סמויות, נקודות התנהלות מהותיות, אשר תוכלנה לשמש לצורך הצגתן כראיות קבילות בבית המשפט. לאורך כל המעקב, מעודכן הלקוח באופן שוטף בהתרחשויות הנצפות

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי.  

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי הנדרש […]

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים