חוקר פרטי בצפון

משרדי חקירות בצפון

חוקר פרטי בצפון פועל לגילוי מידע מוסתר באמצעות מאגרי מידע באינטרנט, מעקבים אחר אובייקטים ושיטות אחרות. נזקקים לשירותיו אנשים פרטיים, גופים עסקיים, מוסדות פיננסיים ועוד. המידע המוסתר המבוקש הינו מגוון וכולל חשבונות בנקים, נכסים והון, אנשים וכתובות, בגידות בבני זוג וכדומה. המידע מוגש בסוף החקירות בצורת דו"ח למזמין אשר מנצל אותו לתועלתו. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" אשר מתמחה בכל סוגי החקירות.

חוקר פרטי בצפון – באלו דרכים פועל?

חוקר פרטי בצפון מכיר את האזור היטב ויכול לנצל היכרותו לצרכיו. הבדיקות הראשונות נעשות באמצעות מאגרי מידע. חלקם הינם רשמיים ואחרים פרטיים וציבוריים ויש צורך להיות מנוי עליהם או לשלם עבור השירות שהם מספקים. קיימים גם אחרים שהינם גלויים אבל יש צורך לדעת לגלוש בהם ולאתר את החומר הנדרש. שיטוט מקצועי וממוקד יגלה כתובות סמויות של אנשים, מבנים ורכוש אחר, חשבונות בנק, פוליסות ביטוח, השקעות אחרות. כן יאותרו מקורות הכנסה פוטנציאליים, חובות וכספים החייבים על ידי צד ג' ועוד. הנבדק יכול להיות בן זוג המסתיר רכוש ומידע, בעל חוב לבנק שלא משלם את הכספים, שותף בפוטנציאל לעסק קיים, או למיזם משותף וכן הלאה. מעקבים ותצפיות נעשים בעיקר כדי להתחקות אחר פעילות של בן הזוג הנחשד בבגידות. הן עלולות להתקיים סביב השעון. החוקר נעזר בתחפושות ובפרטי ביגוד שונים להסוואה ולהטמעה בשטח. ברשותו משקפות, מכשירי הקלטה, מצלמות ועוד. הדו"ח שאותו מכינים כולל התייחסות לכל שאלה שהועלתה על ידי הלקוח. כל המידע החשוב הנאסף מגלה ללקוח תמונת מצב של האובייקט עליו חוקרים ויכול לסייע לו לגבש תכנית פעולה. גם חשד שהופרך יכול להועיל לגבי קבלת החלטות. המידע מושג בדרכים חוקיות כדי שיוכר בבתי משפט ועל מנת שהחוקר לא יואשם בעבירה פלילית שהעונש עליה כבד.

חקירות פרטיות בצפון עושים עם חברה בעלת מוניטין

מומלץ לבקש חקירות אצל חוקר פרטי בצפון מטעם חברת "ויצמן יער חקירות", שהוא בעל ידע וניסיון. ויודע לעלות על מידע וחומרים נסתרים. הוא יעמיד את כישוריו לכל לקוח.

חוקר פרטי בצפון שפועל בדיסקרטיות

חוקר פרטי בחיפה

חוקר פרטי בחיפה מאתר מידע חסוי ומוסתר עבור לקוחות המבקשים זאת. נזקקים לו אנשים פרטיים, מוסדות פיננסיים, גופים עסקיים, ציבוריים וממשלתיים ועוד. האיתור נעשה באמצעים שונים ובעקבותיו נכתב ונמסר דו"ח דיסקרטי מפורט למזמין. תמונת המצב המשתקפת ממנו יכולה לסייע ללקוחות לקבל החלטות אופרטיביות להמשך. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" להשגת המידע הנ"ל.

 

חוקר פרטי בחיפה – אוסף מידע בשיטות מגוונות

חוקר כלכלי בעל מוניטין מחברת "ויצמן יער חקירות" מכיר את הנושא לעומק ויודע איך לאתר את המידע הרצוי. ברשותו תשתית מתאימה לפעילות ובעת המעקב הוא משתמש במשקפות, מצלמות, מכשירי הקלטה ובאמצעים מתוחכמים אחרים. התמורה עבור שירותיו נקבעת על פי אופי החקירה, כמות שעות העבודה המושקעת ובהתאם לנסיבות.

משרדי חקירות בחיפה

חוקר פרטי בחיפה יתחיל את הפגישה במהלכה יקבל מידע מהלקוח על נסיבות בקשת החקירה ועל המידע שהוא אמור להביא. תחילת האיסוף נעשה בשלבים, לרוב, מתחילים באינטרנט על ידי כניסה למאגרי מידע ולאתרים אחרים בהם ניתן למצוא נתונים רבים. לאחר שאלו יתקבלו ויהיה חשד לנוספים, ניתן לבצע תצפיות ומעקבים אחר האובייקט כדי לגלות רכוש פיזי, נדל"ן ועוד. המטרה היא לקבל תמונת מצב על מצבו הכללי והפיננסי, על חובות קיימים, פשיטות רגל מהעבר ועוד. החוקר מחפש פרטים על רכוש קיים, חשבונות בנקים נסתרים, פוליסות ביטוח שיש בהן מרכיב חיסכון, חובות של אחרים, כספים המיועדים מצד ג' וכל מידע נוסף היכול לשפוך אור על מצב הנבדק. המידע נדרש בנסיבות שונות, למשל: בנק שהחייב הפסיק לשלם לו והוא רוצה לשים יד על נכס במטרה לעקלו, חברת שיווק הרוצה לדעת איזה תכנית שיווק מתוכננת על ידי מתחרתה, איש עסקים רוצה מידע על שותף פוטנציאלי הרוצה להשקיע בעסק שלו, בן זוג לפני הליך גירושים החושד ששותפו לחיים בוגד ו/או מסתיר ממנו כספים ורכוש, וכן הלאה. השגת הנתונים והמידע חייבת להיעשות בשיטות חוקיות כדי שיוכרו על ידי בתי המשפט. הלקוח יכול השתמש בו למשא ומתן, לדיונים בבוררויות ובבתי משפט ועוד.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים