איתור נכסים

✔️חוקרים פרטיים מוסמכים ומנוסים

✔️ניסיון של עשרות שנים בתחום

✔️אמצעי מעקב מתקדמים

✔️שירות מסביב לשעון ויחס אישי

מתי כדאי להזמין חקירת איתור נכסים?

חקירה שמטרתה לאתר נכסים ורכוש נוסף שיש לאדם מסוים נדרשת בשלושה מצבים עיקריים:

🔶 בעת גירושין – בני זוג שמחליטים להיפרד צריכים לחלק ביניהם את הרכוש. אם מתעורר חשד שלאחד מבני הזוג יש רכוש או נכסים שהוא לא דיווח עליהם, כדאי מאוד לפנות לחוקר פרטי. לחוקר פרטי מוסמך ובעל ותק יש שיטות מתקדמות ואיכותיות לבצע חקירה כלכלית ולאתר נכסים או רכוש ששייך לאותו אדם. במקרה שאכן אותר רכוש כזה, ניתן יהיה לתבוע מבן הזוג לחלוק אותו חצי-חצי כפי שנקבע בחוק.

🔶 כדי להיות בטוחים – גם אם אתם לא מתכוונים להיפרד מבן או מבת הזוג, אבל בכל זאת חושדים שיש רכוש שהם מסתירים, כדאי להזמין חקירת איתור נכסים. אחרי הכול, אמת היא נכס חשוב מאוד בין בני זוג, ואם אחד מהם לא מספר משהו – זה בהחלט אומר דרשני ומחייב לבחון את המשך הזוגיות.

🔶 כאשר צריך לחלק ירושה – כאשר אדם נפטר יש לחלק את הרכוש שלו בין כל הקרובים. על מנת להיות בטוחים שאכן מחלקים את כל הרכוש ושאותו אדם שנפטר לא החזיק ברכוש או בנכסים נוספים בארץ ובחו"ל – חשוב מאוד להזמין חקירת איתור נכסים. רק אחרי החקירה, ועל פי תוצאותיה, אפשר יהיה לחלק באמת את כל הרכוש, ולתת לכל יורש חוקי את החלק שמגיע לו.

🔶 קיבלתם פסק דין – קיבלתם פסק דין נגד חייב שלא משלם ואתם רוצים לדעת האם יש לו נכסים שניתן לממש כדי לפרוע את החוב חקירה לאיתור נכסים של הגורם החייב תפתור את הבעיה ולאחר שיטל על הנכס עיקול ניתן יהיה לממש אותו ולקבל את הכספים המגיעים לכם.

🔶 כניסה לשותפות – רוצים להיכנס לשותפות עם גורם לא מוכר חקירה סמויה לבדיקת הנכסים של אותו גוף תסייע לכם להחליט האם מדובר בגורם רציני ויציב שכדאי להתקשר איתו.

🔶 הסכם ממון – הסכם ממון בכדי לדעת האם מה שמבטיח בן הזוג הוא ריאלי נין לבדוק בצורה דיסקרטית איזה נכסים יש או אין לבן הזוג המיועד.

אם אתם נמצאים באחד המצבים האלה ורוצים להיות בטוחים שאתם יודעים על כל הנכסים הקיימים – צרו קשר איתנו.

ויצמן יער – המומחים באיתור נכסים

איתור נכסים הוא אחד מתחומי ההתמחות משרד חקירות ויצמן יער. אנו מעסיקים חוקרים מוסמכים ומנוסים בתחום המבצעים חקירות כלכליות יסודיות בשילוב התחקות אחר נכסים קיימים בארץ ובחו"ל.

לקבלת מידע נוסף בנושא צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
5627777 – 03

איתור נכסים בעזרת חברה מקצועית

איתור בעלות על נכס

איתור נכסים, נעשה במקרים שונים כמו בעת גירושין. המידע יסייע למבקש לקבל את מחצית הרכוש כפי שנקבע בחוק. לרוב, אף יסייע לקבל סכומי כסף בהמשך כדמי מזונות, לצורך הוצאות נוספות עבור טיפול בילדים הנשארים בחזקת אחד הצדדים ועוד. מידע אחר כזה נדרש על ידי בנקים להם חייבים כסף, חברות ביטוח הרוצות לברר אם למגיש התביעה יש נכסים ורכוש אחר כדי לקבוע סופית את גובה התמיכה וכדומה. נסיבות אחרות הם לצורך חלוקה בירושה, בעת עריכת הסכמי ממון, בעת כניסה לשותפות, כדי לדעת אם הצד השני אמין ובעל יציבות כלכלית, בעת קבלת פסק דין ורצון למימושו היטב ועוד. השיטה העיקרית  לאיסוף מידע היא על ידי בדיקה במאגרי מידע שונים הקיימים במרחבי האינטרנט. יש רבים כאלו שחלקם מוסדיים ואחרים הינם פרטיים. הגישה אליהם מתאפשרת בדרכים שונות אותם מכיר החוקר הפרטי. איסוף אחר נעשה באמצעות מעקב ותצפיות אחר האובייקט. כאן ניתן לאתר בעיקר רכוש נדל"ן ורכוש פיזי אחר. מעקב כזה נעשה בעיקר כשיש מידע ממוקד מאחר והוא כרוך בהתארגנות מיוחדת ועלותו אינה זולה. לחוקר פרטי יש שלל אמצעי מעקב, ובין היתר, מצלמות, מכשירי הקלטה, משקפות ועוד. על מנת שהדו"ח יהיה קביל הוא חייב להסתמך על מסמכים ולהיעשות בזהירות. כל המידע חייב להגיע  בדרכים חוקיות, אחרת, לא יוכר בבית משפט.

 

איתור בעל נכס

איתור נכסים נועד למציאת רכוש, נדל"ן והון אחר המוסתר על ידי אנשים בעלי עסקים ועוד. המידע החסוי הנ"ל חשוב מאוד בנסיבות שונות לאנשים פרטיים, עסקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים אחרים ועוד. בכל המקרים מבקשים הלקוחות מידע שיסייע להם בקבלת החלטות אופרטיביות. בסוף הבדיקה יישלח דו"ח מסודר אשר יספק למזמין תמונת מצב. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" לביצוע הבדיקות.

איתור נכסים – בנסיבות שונות

חברת "ויצמן יער חקירות" מעסיקה חוקרים בעלי ניסיון וידע בתחום. הם יבצעו את החקירה בהתאם לבקשת הלקוח ויציגו בפניו את הממצאים. הוא ישתמש בהם בהתאם לצרכיו וינסה להפיק מהם את מרב התועלת. כאשר מדובר על רכוש אז הרווח הכספי עשוי להיות רב.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    צור קשר