איתור טלפון נייד

איתור טלפון סלולרי

איתור טלפון נייד נדרש בנסיבות שונות. כך בעת שהוא נשכח, בעת גניבה, כאשר אבד במקום כלשהוא ולעיתים אף לאיתור. מכשיר נייד הינו רב חשיבות לבעליו וקשה מאוד להסתדר בלעדיו. לכן, יש חשיבות לאיתורו המהיר ולפני שייגרם לו נזק בלתי הפיך. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" לטיפול בבעיה.

איתור טלפון נייד – איך הדבר מתבצע?

איתור טלפון נייד נעשה במספר דרכים ותלוי, בין היתר, גם בסוג מערכת ההפעלה שלו. בכל מערכת הפעלה של טלפונים מיצרנים שונים קיימת הגדרה שאמורה להיות מופעלת ויש להקיש עליה בעת העלמות הטלפון. על ידי לחיצה עליה ניתן לגרום לטלפון לצלצל, לראות את מיקומו על מפה וכדומה. כך, למשל, באנדרואיד של גוגל. זאת השיטה המקובלת ביותר ובמשרדי חברות חקירות יש את המערכות הממוחשבות היכולות לסייע למציאת הנייד. משרדי חקירות רבים גם יודעים לאתר מספרי טלפון בארץ ובעולם לטובת איתור מספרים חסויים, בדיקת הטרדות טלפוניות היכולות להציק ולאיים על לקוחות ועוד. שירות זה ניתן לצד שירותי משטרה, ולעיתים, במקומם. למשטרה יש סדר עדיפויות משלה, ובמקרים רבים, היא לא תקצה משאבי כוח אדם וזמן לטובת העניין. היא תתאמץ יותר כאשר מדובר בפלילים ובסיכון חיי אדם, וכאן המידע המתקבל מחברת החקירות יכול לזרז את הטיפול. שירותים נוספים הניתנים הם חקירות אישיות, כלכליות, איתור אנשים ורכוש, מעקבים, חקירות בינלאומיות, חקירות להאזנות סתר ועוד. כל אלו ניתנים עבור אנשים, עסקים, מוסדות ציבור וגופים אחרים הנזקקים להם. בקשה לאיתור טלפון נייד יכולה להגיע מחברה שלאחד מעובדיה הבכירים אבד טלפון בו יש מידע חשוב וחיוני. במקרים בהם הוא אינו מגובה או לא מצליחים למחוק אותו, נוצרת בעיה הדורשת פתרון מהיר ומקצועי.

מציאת טלפון נייד בעזרת משרד חקירות מקצועי

חברת "ויצמן יער חקירות" עוסקת בחקירות מורכבות ועוד. מומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. איתור טלפון נייד ורכוש אחר נדרש בנסיבות שונות. חקירות מורכבות מלוות בדו"חות אשר ניתן להשתמש בהם בבתי משפט, בדיונים, במשא ומתן ומחלוקות ועוד. השירות כרוך בתשלום נוח, יחסית, הנקבע על פי קריטריונים שונים.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים