איתור אנשים

מציאת אנשים

איתור אנשים שנעלמו מסיבות שונות נחשב במקרים רבים למורכב, מהסיבה הפשוטה שהנעלמים אינם רוצים להימצא ומסווים את ההעלמות. הרצון למצוא את עקבותיהם נובע מדאגה, מחשש ל"עקיצות" כספיות, מרצון למצוא קרובי משפחה רחוקים ועוד. לא תמיד כדאי לגשת למשטרה בנושאים אלו בגלל סיבות מגוונות. איתור נעלמים נעשה בשיטות שונות. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון בתחום.

איתור אנשים – למה זה חשוב?

איתור אנשים חשוב בנסיבות רבות. אחת הקריטיות ביותר היא היעלמות בן או בת מהבית. בעיה כזאת מטרידה מאוד את ההורים שהופכים לאובדי עצות. מקרים אחרים הם כאשר קיימים בעלי חוב הנמנעים מלשלם אותו, לעיתים, יש אדם מסוים אשר יכול לסייע בקידום חקירה מורכבת, לפעמים, נעשה חיפוש של זכאים לירושה משפחתית וכדומה. בכל סיטואציה יש חשיבות לאיתור יעיל ומהיר. המשטרה לא מטפלת בכל הנסיבות הללו אלא בעיקר כאשר יש חשד לחיי קרוב משפחה או למעשים פליליים. במקרים רבים, סדר העדיפויות שלה מונעים מחוקריה לטפל במהירות בבעיה. איתור באמצעות חוקרים פרטיים מיומנים נעשה במספר דרכים. התהליך מתחיל בפגישה עם הלקוח המתאר את נסיבות המקרה. החוקר ירצה לקבל קצה חוט אחד לפחות להתחלת האיתור, וככל שיהיו יותר אז מוטב. הבדיקות נעשות בעיקר על ידי חיפוש באינטרנט. לאיתור עקבות עסקיות כמו רכישות בכרטיסי אשראי, על ידי חיפוש במאגרי מידע לגבי מגורים חדשים, על פי מספרי טלפון, איתור כתובות חדשות באמצעות משרד הפנים. שיטות מקובלות אחרות הן תשאול אנשים מהמעגל הסובב את האובייקט, מעקבים ותצפיות באזורים בהם הוא אמור להימצא ועוד. לחוקר יש אמצעים טכנולוגיים . בחקירות מורכבות ישולבו שיטות שונות להגברת האפקטיביות.

חיפוש אנשים לפי כתובת, טלפון, תמונות ועוד.

מומלץ לקבל שירות ממשרד "ויצמן יער חקירות" בעל המוניטין בתחום. חוקריו המנוסים יכולים לאתר אנשים בארץ ובחו"ל. במסגרת השירות הם יספקו ללקוח דו"ח הכולל תמונות, מספרי טלפון, כתובות חדשות וחומר נוסף העשויים לסייע לו ביצירת קשר מחודש או לנקיטת פעולות אחרות הרצויות לו בעת הזאת.

איתור אנשים לפי כתובת, טלפון או ת.ז

חקירת איתור נכסים

לפני כניסה לשותפות  עם גורם לא מוכר, בדיקת הנכסים של אותו גוף תסייע לכם להחליט האם מדובר בגורם רציני ויציב שכדאי להתקשר איתו.  הסכם ממון – בכדי לדעת האם מה שמבטיח בן הזוג הוא ריאלי נין לבדוק בצורה דיסקרטית איזה נכסים יש או אין לבן הזוג המיועד.  

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי הנדרש […]

מודיעין עסקי

מידע על מתחרים – איסוף מידע אודות פעולות של מתחרים על מנת שתוכלו להיות תמיד צעד אחד לפניהם. מידע על מתחרים פוטנציאליים – איתור מתחרים פוטנציאליים אשר עתידים לקום לכם, לטובת ניהול נכון יותר של הפעולות הבאות שלכם. מידע על לקוחות וספקים – כי תמיד חשוב לדעת עם מי יש לכם עסק – תרתי משמע.

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי.  

האזנות סתר לטלפון נייד

אנו נבדוק ובמידה ונאתר מכשירי ציתות נדווח לכם על כך, ואף נסיר לבקשתכם את התוכנה שבאמצעותה האזינו למכשיר שלכם ואו נייעץ לכם כיצד ובאיזה מהלכים לנקוט בעקבות גילויי העובדה שהאזינו לכם.  

מהי מטרתו הממוקדת של ביצוע מעקב?

המטרה המבוצעת בתיק היא תיעוד שגרת יומו של האובייקט הנעקב, למידת פעולותיו השונות המתבצעות במהלך זמן המעקב וקבלת אינדיקציות ופרטי מידע שונים הנוגעים לנעקב ולתיק החקירה. במהלך המעקבים תתועדנה בתמונות סטילס המבוצעות במצלמות סמויות, נקודות התנהלות מהותיות, אשר תוכלנה לשמש לצורך הצגתן כראיות קבילות בבית המשפט. לאורך כל המעקב, מעודכן הלקוח באופן שוטף בהתרחשויות הנצפות

מודיעין עסקי לצורך יתרון

מודיעין על הזדמנויות חדשות – כי חשוב לדעת מה עומדים לפתח בתחום שלכם כדי להיות הראשונים שיקפצו על העגלה ויקצרו את התהילה. מודיעין אודות העובדים שלכם – כי אם אתם חושדים שעובד מסוים מבצע מעילה בכספי החברה או שעובד מבצע ריגול עסקי לטובת חברה אחרת, חשוב שתדעו את האמת ותנקטו בכל הצעדים המתבקשים.

מתי כדאי להזמין חקירת איתור נכסים?

 בעת גירושין – בני זוג שמחליטים להיפרד צריכים לחלק ביניהם את הרכוש. אם מתעורר חשד שלאחד מבני הזוג יש רכוש או נכסים שהוא לא דיווח עליהם. כאשר צריך לחלק ירושה- על מנת להיות בטוחים שאכן מחלקים את כל הרכוש ושאותו אדם שנפטר לא החזיק ברכוש או בנכסים נוספים בארץ ובחו"ל .

באיזה מקרים מבצעים חקירה כלכלית?

ירושה – אנשים מבוגרים אשר מסיבה מסוימת מעוניינים להוריש סכום מסוים של כסף או רכוש ספציפי לאדם שאינו נמצא ברשימת היורשים החוקיים, יכול לנסות להסתיר את הרכוש או את הכספים. גירושין –בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין לא תמיד מיידעים את בני זוגם אודות רכוש מסוים שיש להם

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים