איתור אנשים

מציאת אנשים

איתור אנשים שנעלמו מסיבות שונות נחשב במקרים רבים למורכב, מהסיבה הפשוטה שהנעלמים אינם רוצים להימצא ומסווים את ההעלמות. הרצון למצוא את עקבותיהם נובע מדאגה, מחשש ל"עקיצות" כספיות, מרצון למצוא קרובי משפחה רחוקים ועוד. לא תמיד כדאי לגשת למשטרה בנושאים אלו בגלל סיבות מגוונות. איתור נעלמים נעשה בשיטות שונות. ניתן להיעזר בחברת "ויצמן יער חקירות" בעלת הניסיון בתחום.

איתור אנשים – למה זה חשוב?

איתור אנשים חשוב בנסיבות רבות. אחת הקריטיות ביותר היא היעלמות בן או בת מהבית. בעיה כזאת מטרידה מאוד את ההורים שהופכים לאובדי עצות. מקרים אחרים הם כאשר קיימים בעלי חוב הנמנעים מלשלם אותו, לעיתים, יש אדם מסוים אשר יכול לסייע בקידום חקירה מורכבת, לפעמים, נעשה חיפוש של זכאים לירושה משפחתית וכדומה. בכל סיטואציה יש חשיבות לאיתור יעיל ומהיר. המשטרה לא מטפלת בכל הנסיבות הללו אלא בעיקר כאשר יש חשד לחיי קרוב משפחה או למעשים פליליים. במקרים רבים, סדר העדיפויות שלה מונעים מחוקריה לטפל במהירות בבעיה. איתור באמצעות חוקרים פרטיים מיומנים נעשה במספר דרכים. התהליך מתחיל בפגישה עם הלקוח המתאר את נסיבות המקרה. החוקר ירצה לקבל קצה חוט אחד לפחות להתחלת האיתור, וככל שיהיו יותר אז מוטב. הבדיקות נעשות בעיקר על ידי חיפוש באינטרנט. לאיתור עקבות עסקיות כמו רכישות בכרטיסי אשראי, על ידי חיפוש במאגרי מידע לגבי מגורים חדשים, על פי מספרי טלפון, איתור כתובות חדשות באמצעות משרד הפנים. שיטות מקובלות אחרות הן תשאול אנשים מהמעגל הסובב את האובייקט, מעקבים ותצפיות באזורים בהם הוא אמור להימצא ועוד. לחוקר יש אמצעים טכנולוגיים . בחקירות מורכבות ישולבו שיטות שונות להגברת האפקטיביות.

חיפוש אנשים לפי כתובת, טלפון, תמונות ועוד.

מומלץ לקבל שירות ממשרד "ויצמן יער חקירות" בעל המוניטין בתחום. חוקריו המנוסים יכולים לאתר אנשים בארץ ובחו"ל. במסגרת השירות הם יספקו ללקוח דו"ח הכולל תמונות, מספרי טלפון, כתובות חדשות וחומר נוסף העשויים לסייע לו ביצירת קשר מחודש או לנקיטת פעולות אחרות הרצויות לו בעת הזאת.

איתור אנשים לפי כתובת, טלפון או ת.ז

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.

    צור קשר