מה ניתן לגלות באמצעות מעקב סמוי

מעקב סמוי עם תלבושות וטכנולוגיה מתקדמת

מעקב סמוי הוא אחד מהמעקבים הכי מקצועיים שיכולים להיות ואם נדמה לכם שמה שאתם רואים בקולנוע רחוק מהמציאות, בדיוק ההפך הוא הנכון. מעקבים סמויים יכולים להימשך כמה שבועות ועד כמה שנים ויש בהם שימוש בכל תחום החל מביטחון פנים וביטחון המדינה,וכלה במעקבים פרטיים שקשורים לעולם העסקי או לעולם האישי. במעקב סמוי משתמשים במצלמות נסתרות, איתור רכבים, נתוני לוויין וגם בתחפושות לא מעטות כאשר יש צורך  בכישורים רבים של סבלנות ונחישות להשגת המטרה.

מה ניתן לגלות בעזרת מעקב סמוי?

זה יכול להפתיע את חלקנו אך חלק ניכר מהמעקבים הסמויים ובכלל בחקירות פרטיות שמבוצעות ברחבי המדינה קשורים לעולם הזוגיות. אמנם חיי האהבה תחילה פורחים אך עם הזמן אנשים רבים מוצאים את עצמם בזוגיות מתפוררת עם חשד לבגידה של הצד השני. במקרים כאלו לא תמיד שיחת הבהרה בין בני הזוג יכולה לפתור את הבעיות כאשר בגירושין יש הרבה השלכות לשני הצדדים,שקשורות בעיקר לתחום הפיננסי. מעקב סמוי מתבצע אחרי בן או בת הזוג של לקוח מסוים כדי או להוכיח את בגידתו או לחשוף נתונים אותם ניסה להסתיר

במקרים רבים בתחום העסקי או המסחרי המשטרה בעצמה לא ערוכה או לא רוצה לטפל באירוע במקרים כאלו אנשים נעזרים בחקירות פרטיות ובחוקרים מומחים כדי שיבצעו מעקב סמוי אחרי החשודים במעשה ויוכלו להוכיח את הקשר שלהם לנושא הרלוונטי .זה יכול להיות על רקע אישי או על רקע מסחרי כלכלי בעסק או בבית.

לכן יש להקפיד ולוודא קיומו של רישיון למשרד חקירות מטעם משרד המשפטים.

למעשה, ברגע שווידאתם שלמשרד החקירות שאליו פניתם יש רישיון חוקי ותקף, סגרתם את הפינה החוקית מבחינתכם. מכאן, החוקר כבר יודע כיצד לפעול בהלימה מלאה לחוק, בכדי ששום דבר לא יסכן אתכם בפלילים.

מעקבים של חברות ביטוח

חברות ביטוח עורכות באמצעות משרדי חקירות פרטיים מעקבים סמויים אחרי אנשים שטוענים למגבלות המעקב הסמוי נועד לגלות האם מדובר בנכה אמיתי או בנכה מתחזה שמנסה לקבל כספים בטענות שווא

באתר האינטרנט של משרד ויצמן יער תוכלו למצוא הרבה מאד סיפורים על נכים מתחזים שתפס ויצמן יער במעקבים סמויים בחלק מהמקרים נכים שטענו שהם משותקים ועל כסא גלגלים צולמו כשהם הולכים כאחד האדם ותביעתם נדחתה

מעקבים סמויים מטעם המדינה

חקירות פרטיות אמנם כוללות מעקבים סמויים בתחומים שונים אך לפעמים החקירות הללו מתבצעות מטעם המדינה והמעקבים הסמויים הם בחסות גופים של הממשלה. אחת הדוגמאות היא מס הכנסה וביטוח לאומי שמבצעים מעקבים סמויים אחרי אנשים מסוימים כדי לבחון את ההצהרות שלהם.

לביצוע מעקבים סמויים יש צורך במקצוענים מיומנים ובן הבולטים בתחום הם משרד החקירות המוביל ויצמן יער

מעקבים

מעקב נחשב לאחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר במסגרת עבודתו של החוקר הפרטי. מאחר ומעקבים אודות אובייקט (או אובייקטים) החקירה מבוצעים באופן סמוי לחלוטין, מעקבים אלה מסייעים בהשגתן ובהבאתן של הראיות הקונקרטיות לבית המשפט ואף מסייעים בקבלת תמונת המצב האובייקטיבית בזמן אמת. אי לכך, עבור חוקר פרטי, מעקבים הם האמצעי היעיל ביותר להשגת המידע הרלוונטי.  

מתי יש צורך בחקירה כלכלית

עסקאות מיזוג – לפני ביצוע עסקת מיזוג עם בעליה של חברה אחרת, בכדי להיות בטוחים שיש לכם את כל המידע לגבי הנכסים שנמצאים בבעלות אותה חברה . חובות כספיים – במקרה של חוב כספי שצריך לממש, חוקר כלכלי ימפה את עסקיו ונכסיו של בעל החוב, אז ניתן לעקל אותם למימוש החוב.

סוגי מעקבים

מעקבים המבוצעים במסגרת חקירה כלכלית אודות האובייקט – במעקבים מסוג זה, ייבחנו עיסוקיו השונים של אובייקט החקירה, כמו גם ביקורים ופגישות שלו בגופים פיננסיים שונים (כדוגמת בנקים, למשל). מעקבים המבוצעים במסגרת איסוף מידע עסקי – מעקבים מסוג זה יעסקו בזיהוי השותפים העסקיים של המתחרה (למשל, לקוחות, ספקים, משקיעים וכד').

חקירת איתור נכסים

לפני כניסה לשותפות  עם גורם לא מוכר, בדיקת הנכסים של אותו גוף תסייע לכם להחליט האם מדובר בגורם רציני ויציב שכדאי להתקשר איתו.  הסכם ממון – בכדי לדעת האם מה שמבטיח בן הזוג הוא ריאלי נין לבדוק בצורה דיסקרטית איזה נכסים יש או אין לבן הזוג המיועד.  

מתי כדאי להזמין חקירת איתור נכסים?

 בעת גירושין – בני זוג שמחליטים להיפרד צריכים לחלק ביניהם את הרכוש. אם מתעורר חשד שלאחד מבני הזוג יש רכוש או נכסים שהוא לא דיווח עליהם. כאשר צריך לחלק ירושה- על מנת להיות בטוחים שאכן מחלקים את כל הרכוש ושאותו אדם שנפטר לא החזיק ברכוש או בנכסים נוספים בארץ ובחו"ל .

חקירות אישות

חקירות אישות נותנות מענה ותשובות ברורות הן בפן האישי והן בפן העסקי, בכך שהם מספקות תשובות ברורות הן לעניין הבגידה (במגבלות הקיימות בחוק ) והן בכל הקשור לאיתור רכוש או נכסים שהועלמו מבן הזוג.

כיצד מתנהל המעקב?

מעקב מקצועי מתבצעים, לרוב, בצוות המורכב משני עוקבים, אשר אחד מהם רוכב על אופנוע ואילו העוקב השני נוהג ברכב, וזאת, כדי להתכונן לאפשרות כי אובייקט המעקב יבחר להתנייד באופנים שונים, כמו גם לצורך הסתרת עצם המעקב מהאובייקט. בהתאם לכך, במקרים מסוימים, בעת הצורך, יבוצע מעקב רגלי, כאשר האובייקט יבחר לנוע בהליכה במקום בנסיעה

האזנות סתר לטלפון נייד

אנו נבדוק ובמידה ונאתר מכשירי ציתות נדווח לכם על כך, ואף נסיר לבקשתכם את התוכנה שבאמצעותה האזינו למכשיר שלכם ואו נייעץ לכם כיצד ובאיזה מהלכים לנקוט בעקבות גילויי העובדה שהאזינו לכם.  

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי

מודיעין עסקי

מידע על מתחרים – איסוף מידע אודות פעולות של מתחרים על מנת שתוכלו להיות תמיד צעד אחד לפניהם. מידע על מתחרים פוטנציאליים – איתור מתחרים פוטנציאליים אשר עתידים לקום לכם, לטובת ניהול נכון יותר של הפעולות הבאות שלכם. מידע על לקוחות וספקים – כי תמיד חשוב לדעת עם מי יש לכם עסק – תרתי משמע.

צור קשר

ויצמן יער קיים מזה כ-40 שנה ונחשב למשרד הגדול והמוביל בתחום החקירות והמודיעין העסקי עם כ-70 עובדים מורשים מטעם משרד המשפטים. בין לקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין מובילים, חברות מסחריות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים וציבוריים. אנחנו מתחייבים ליחס אישי, דיסקרטיות ומקצועיות ללא פשרות.
    צור קשר
    שינוי גודל גופנים