חקירות כלכליות 

חושדים שבן / בת הזוג שלכם מעלימים מכם מידע אודות נכסים שונים בארץ או בחו"ל?
רוצים לדעת האם האדם שאתם עומדים לבצע מולו עסקה חושף את כל האמת אודות מצב הנכסים שלו? במקרים אלו חשוב לפנות למשרד חקירות כלכליות לגילוי האמת.

באיזה מקרים מבצעים חקירה כלכלית?

החקירות מטרתן היא להתחקות אחר רכוש שאדם מסוים מנסה להסתיר. הרבה אנשים לא אומרים את כל האמת לגבי מצבם הכלכלי, וזה יכול לקרות במצבים שונים:

  • ירושה – אנשים מבוגרים אשר מסיבה מסוימת מעוניינים להוריש סכום מסוים של כסף או רכוש ספציפי לאדם שאינו נמצא ברשימת היורשים החוקיים, יכול לנסות להסתיר את הרכוש או את הכספים.
  • גירושין –בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין לא תמיד מיידעים את בני זוגם אודות רכוש מסוים שיש להם, הדבר קורה במקרים רבים כאשר לבן הזוג עסקים (בארץ או בעולם) והאישה או הבעל כלל אינם בקיאים בעסקים או בנכסים שנצברו במהלך השנים , מאחר ועסקו בתחום אחר והן באם לא היו פעילים בעיסוק של בן זוגם . חוקר כלכלי יחשוף הן את העסקים והן את הנכסים שיש לאותו בן זוג תחת העסקים או באופן אישי , אם בני הזוג מעוניינים להתגרש ואחד מבני הזוג חושד שבן זוגו מעלים ממנו רכוש, מומלץ שיפנה למשרד חקירות בבקשה לקיים חקירה כלכלית.
  • עסקאות מיזוג – אם אתם בעלי חברה ואתם מעוניינים לבצע עסקת מיזוג עם בעליה של חברה אחרת, ואתם רוצים להיות בטוחים שיש לכם את כל המידע לגבי הנכסים שנמצאים בבעלות אותה חברה – אתם יכולים לשכור את שירותיו של משרד חקירות מקצועי.
  • חובות כספיים – במקרה של חוב כספי שצריך לממש, חוקר כלכלי ימפה את עסקיו ונכסיו של בעל החוב, אז ניתן לעקל אותם למימוש החוב. חובות כאלה קיימים הן במישור האישי כאשר אחד מבני זוג זכה בפסק דין המקנה לו כספים, והן במישור העסקי כאשר חייב מתכחש לחובו ואו לא משלם. בחקירה כלכלית נכונה ניתן לאתר כספים ונכסים של אותו חייב ולעקל אותם במעמד צד אחד ובכך יכול הזוכה לקבל את הכספים שנפסקו לזכותו.

בכל אחד מהמקרים האלה כדאי לפנות אל משרד חקירות המתמחה בתחום של חקירות כלכליות, על מנת לקבל תשובות מדויקות.

חקירות כלכליות

בדיקות הנעשות במסגרת חקירות כלכליות

על מנת לבצע חקירות כלכליות עומדים לרשות החוקרים כלים שונים בהם נעזרים בביצוע החקירות נוגעים לאדם ולאורח חייו ולמסמכים שיכולים להצביע על מצבו הכלכלי. מעקב גלוי וסמוי הוא אחת השיטות להתחקות אחר מצבו הכלכלי של אדם. כך גם חקירות בכיסוי הפעלת מקורות מידע – שימוש במאגרי מידע קיימים וניתוח מידע וממצאים בעזרת תוכנות ייעודיות העוזרות לרכז ולמקד נתונים הקשורים לפעולות שהגורם הנחקר מבצע במישור הפיננסי.

חקירה כלכלית – צעד אחר צעד

חקירה כלכלית מתנהלת כאשר דבר מוביל לדבר, מסמך יכול לרמוז על כך שלאדם או חברה נכסים בחו"ל או חשבונות שלא הצהיר עליהם. השילוב בין מעקב, חקירות בכיסוי וגילוי ובדיקת מסמכים שונים יביאו בסופו של דבר לגילוי המצב האמתי של האדם או החברה במישור הכלכלי. ביצוע החקירות מחייב ידע מקצועי רחב ושימוש בכלים רבים שלא לכל משרד חקירות יש אותם. ההבדל בן חקירה כלכלית טובה לחקירה שטחית הוא דרמטי, חקירה נכונה תציג מצב אמיתי של החייב וחקירה שטחית עשויה לפספס נתונים רבים. משרד ויצמן יער מודיעין עסקי וחקירות הוא המשרד המוביל בתחום החקירות הכלכליות ובין לקוחותיו נמנים משרדי עורכי דין מובילים חברות מסחריות גדולות ולקוחות פרטיים רבים.

משרד החקירות ויצמן יער לשירותכם

משרד החקירות ויצמן יער מתמחה בחקירות כלכליות ומעסיק חוקרים פרטיים מוסמכים בעלי ניסיון רב בתחום ובעלי רישיון מטעם משרד המשפטים. ברשות החוקרים שלנו כל הידע והציוד הנדרשים לטובת ביצוע חקירה מדויקת ולהביא לכם תשובות אשר לא ישאירו מקום לספק.

אם אתם רוצים לדעת אם בן הזוג שלכם מסתיר מכם רכוש או כספים, להיות בטוחים שאדם מסוים שאתם יורשיו החוקיים אכן מוריש לכם את כל הנכסים, או אם זכיתם בפסק דין כספי – הצוות המקצועי של ויצמן יער יבצע עבורכם חקירה מקצועית שתחשוף את כל שניתן לחשוף על הגורם המעניין אתכם​.

צרו עמנו קשר 03-562-7777, ונשמח לסייע ככל שרק אפשר.