חקירות כלכליות 

חושדים שבן או בת הזוג שלכם מעלימים מכם מידע אודות נכסים שונים בארץ או בחו"ל?
רוצים לדעת האם האדם שאתם עומדים לבצע מולו עסקה אומר את כל האמת אודות מצב הנכסים שלו?
חשוב לפנות למשרד חקירות כלכליות לגילוי האמת.

באיזה מקרים מבצעים חקירות כלכליות?

חקירות אשר מטרתן היא להתחקות אחר רכוש שאדם מסוים מנסה להסתיר. הרבה אנשים לא אומרים את כל האמת לגבי מצבם הכלכלי, וזה יכול לקרות בשלושה מקרים עיקריים:

  • ירושה – אנשים מבוגרים אשר מסיבה מסוימת מעוניינים להוריש סכום מסוים של כסף או רכוש ספציפי לאדם שאינו נמצא ברשימת היורשים החוקיים, יכול לנסות להסתיר את הרכוש או את הכספים.
  • גירושין – יש אנשים אשר לא מעוניינים לידע את בני זוגם אודות רכוש מסוים שיש להם, בין אם כי הם לא מעוניינים לחלוק בשוויו של הרכוש הזה, בין אם כי הם לא מעוניינים להוריש אותו לילדים ובין אם מסיבות אישיות אחרות. אם בני הזוג מעוניינים להתגרש ואחד מבני הזוג חושד שבן זוגו מעלים ממנו רכוש, מומלץ שיפנה למשרד חקירות בבקשה לקיים חקירה כלכלית.
  • עסקאות מיזוג – אם אתם בעלי חברה ואתם מעוניינים לבצע עסקת מיזוג עם בעליה של חברה אחרת, ואם אתם רוצים להיות בטוחים שיש לכם את כל המידע לגבי הנכסים שנמצאים בבעלות אותה חברה – אתם יכולים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי.

בכל אחד מהמקרים האלה כדאי לפנות אל משרד חקירות המתמחה בתחום של חקירות כלכליות, על מנת לקבל תשובות מדויקות.

חקירות כלכליות

משרד החקירות ויצמן יער לשירותכם

משרד החקירות ויצמן יער מתמחה בתחום של חקירות כלכליות ומעסיק חוקרים פרטיים מוסמכים בעלי ניסיון רב בתחום ובעלי רישיון מטעם משרד המשפטים. ברשות החוקרים שלנו כל הידע והציוד הנדרשים לטובת ביצוע חקירה מדויקת ולהביא לכם תשובות אשר לא ישאירו מקום לספק.

אז אם אתם רוצים לדעת אם בן הזוג שלכם מסתיר מכם רכוש או כספים, או אם אתם רוצים להיות בטוחים שאדם מסוים שאתם יורשיו החוקיים אכן מוריש לכם את כל הנכסים – הצוות המקצועי של ויצמן יער נמצא כאן לרשותכם.

צרו עמנו קשר 03-562-7777, ונשמח לסייע ככל שרק אפשר.