פיצוח זהות של בעלים בחברת אוף שור בהולנד וגרמניה

ביולי 2012 פשטו חוקרי מס הכנסה תל אביב על ביתם של אשת העסקים דבורה קריל ובעלה יואב בהרצליה פיתוח. קריל נעצרה ונחקרה בחשד להעלמת מס מהכנסות של עשרות מילוני שקלים, עמלות מהפצת מוצרים רפואיים ביפן, שאותן הסבה לכאורה לטובת שתי חברות בפנמה — טומל ומיידס קורפ.

פירוט של ממצאי החקירה של חוקרי ויצמן־יער, שהגיעו להולנד ולגרמניה ותשאלו את בעלי המניות הרשומים בחברת טומל. מהתשאול עלה לכאורה שהבעלים האמיתיים בחברה היא בעצם קריל בעצמה. 

את הראיות לכאורה שהובילו לפתיחת החקירה העביר לחוקרי מס הכנסה משרד החקירות ויצמן־יער, אשר נשכר על ידי לייף ווטצ’ שהתקשרה עם קריל בהסכם עמלות.

 לאחר העברת הממצאים למס הכנסה נפתחה חקירה פלילית. בקשת המעצר של קריל כללה פירוט של ממצאי החקירה של חוקרי וייצמן־יער, שהגיעו להולנד ולגרמניה ותשאלו את בעלי המניות הרשומים בחברת טומל.

מהתשאול עלה לכאורה שהבעלים האמיתיים בחברה היא בעצם קריל בעצמה. 

“אנחנו אחד המשרדים היחידים שיכול לפצח זהות של בעלים של חברות אוף שור ברחבי העולם”, אמר ל”כלכליסט” אשר ויצמן, מבעלי ויצמן־יער. “ככל שאני יודע, אין למס הכנסה את היכולות שלנו”

From the news

Contact Us

The biggest investigation company in Israel, operating over 40 years with more than 70 employees licensed by the Ministry of Justice. WY has been providing Investigative & Intelligence services to tier 1 enterprises and high-net-worth individuals across the globe.
    Contact
    Font Resize