בדיקת האזנות

לחברת ויצמן יער חקירות מחלקה המתמחה בגילוי האזנות סתר על כל סוגיהן. במחלקה מועסקים טכנאים בעלי רקע בתחום של בדיקת האזנות וידע רב בתחום זה.

משרדנו מחזיק בציוד ייחודי ויקר ערך, הציוד המתקדם ביותר הקיים בתחום בדיקת האזנות סתר. ציוד זה פותח במקורו עבור מערכות הביטחון לטובת ביצוע העבודות בדרך היעילה, המהירה והאיכותית ביותר, והיום הוא משמש אותנו גם לצרכים אזרחיים.

אנו מקפידים על עדכון ושדרוג כלל המערכות באופן שוטף, בהתאם להתפתחויות והשינויים הקיימים בתחום, כמו גם  על ביצוע עבודות ברמה גבוהה ביותר – ככל שמאפשר לנו החוק.

האזנות סתר

אדם שחושד שמאזינים לו יכול לבקש ביצוע בדיקות לאיתור האזנה לטלפון, ואם מתגלה שאכן מצותתים לו בסתר – הוא יכול להגיש תלונה למשטרה וגם תביעה אזרחית. אחרי הכול, החוק בישראל אינו מתיר ביצוע האזנות סתר, וזו נחשבת כעבירה חמורה אלא אם מדובר בהאזנות הנעשות במקרים מיוחדים על ידי גופים ממשלתיים (משטרה שב"כ) באישור צו של שופט.

ויצמן יער חקירות מבצעת את כל סוגי הבדיקות באמצעות הציוד המתקדם ביותר, ומספקת תשובות מדויקות בתוך זמן קצר. כל לקוח של החברה מקבל שירות בדיסקרטיות מוחלטת, ותוצאות הבדיקה מועברות אליו בלבד.

בדיקת האזנות

אופן ביצוע בדיקת האזנות

בדיקת האזנות סתר היא בדיקה מקיפה, ובמהלכה נבדקים פרמטרים שונים תוך חיפוש אחר האזנות הן האזנות קוויות קרי על גבי טלפון נייח או נייד והן האזנות נפחיות כלומר מתקני האזנה שהוטמנו בחלל החדר בקירות או תקרה או בכל מקום אפשרי באזור נשוא הבדיקה.

הבדיקה היא גם פיזית – הטכנאים שלנו משוטטים בחדר ובאמצעות ציוד מיוחד ויעודי תרים אחר התקני ציתות שלא אתם התקנתם, במקרים של חשד להאזנה בטלפון נייד ילקח המכשיר הנייד לבדיקה שתעשה במעבדה במשרדנו. במקרה של איתור מכשירי ציתות נדווח לכם על כך, ואף נסיר לבקשתכם את התוכנה שבאמצעותה האזינו למכשיר שלכם ואו נייעץ לכם כיצד ובאיזה מהלכים לנקוט בעקבות גילויי העובדה שהאזינו לכם.

נציגי השירות שלנו זמינים לכל שאלה ועניין, כך שאם יש לכם שאלה בנושא בדיקות האזנות ו/או האזנות סתר אתם יכולים לפנות אלינו במסגרת שעות הפעילות ולקבל תשובות לכל השאלות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי בדיקת האזנות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ונשמח לעמוד לשירותכם.